TOPTANCILAR SİTESİNDE İLK ADIM ATILDI
05.09.2007



Fatsa ilçesinde yapımı düşünülen Toptancılar sitesi için ilk adım atıldı.

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığında, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet KOÇ, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN ve iş adamlarının da katıldığı yemekli toplantıda Fatsa Toptancılar sitesi konuşuldu.

İlk etapta yaklaşık 50 iş adamının katıldığı toplantıda ilk olarak konuşma yapan Ticaret Odası Başkanı Fahri TANRIKULU, üyelerimizden özelikle Gıda sektöründen yoğun talep alıyorduk, Daha sonra Borsa üyelerimizden de bu yönde talepler olduğunu öğrendik, iş adamlarımızla görüşmemiz sonucunda tek sektörde değil birçok alanda bunu yapabiliriz diye düşündük dedi.

Ayrıca TANRIKULU, bu ilk toplantı bizim için çok önemli ilk adımı atmamız gerekiyor, Fatsa’da TOPTANCILAR sitesi gereklimi değimli bunu sizlere soruyorum dedi. İş adamlarının tamamıda bu konuda olumlu fikir beyan ettiler. Buda gösteriyor ki bu konuda ciddi adımlar atacağız. Burada en büyük görevlerden bir tanesi de hiç şüphesiz Belediyemize düşüyor bu konuda Sayın Başkanımızın da düşüncelerini almak istiyorum dedi.

Daha sonra söz alan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, bu konuda bizlerde Fatsa’da toptancılar sitesi yapılması gerektiğini ilk göreve talip olduğumuzda söylemiştik. Sizlerin bu düşünceyle toplantı yapması beni çok memnun etti. Ben Fatsa Belediye Başkanı olarak bu projenin her zaman yanındayım ve her zamanda destek olacağım. Bizler Fatsa’nın düzenli bir şehir olması için çalışıyoruz Toptancılar sitesi bizim çalışmalarımızı da rahatlatacak. Benim için en önemlisi de Şehir merkezi nefes almış olacak bunu daha çok önemsiyorum. Bu toplantıdan sonra yapılacak tek şey yer arayışına girmek ve çalışmaları hızlandırmak dedi.

Ayrıca ANLAYAN bu projede emeği olanlara teşekkür ederek Fatsa ve bölgemiz açısından da bu proje hayati önem taşımaktadır açıklamasını yaptı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.