TOKİ DOLMUŞÇULARINA BÜYÜK HİZMETLERİMİZ OLDU
18.03.2014

Ak Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan ile TOKİ Dolmuşçuları ile sohbet toplantısı gerçekleştirdiler.
Toplantıya Ak Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’ın yanı sıra Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, belediye meclis üyesi adayları ve partililer de katıldı.

Ziyarette ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan; “ Biz on sene önce ilk Belediye Başkanı olduğumuzda şu Çullu’ya dolmuş yoktu. Çullu’ya çıkacak doğru dürüst yolda yoktu. Ben burayı çocukluğumdan beri biliyorum. Biz çocukken burayı çıkarken yoruluyorduk, yaşlı insanların sırtında çuvallarla buraya çıkmasını ben unutamıyorum. Ama hamdolsun Çullu artık bir şehir oldu. Bu hat kuruldu Çullu’da rahat etti. Toki dolmuş hattımızla birlikte burasıda hızla gelişiyor” dedi.

Başkanımız Hüseyin Anlayan’dan sonra konuşma yapan Ak Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener ; “ Seçimlere 12 günümüz kaldı benim sizlerden istirhamım bu 12 gün içersin de Ak Parti’nin neden seçilmesi gerektiğini, Hüseyin Anlayan’ın neden seçilmesi gerektiğini, Büyükşehirde Enver Yılmaz’ın neden seçilmesi gerektiğini diliniz döndüğünce anlatın bu bir sorumluluktur. Biz kavgadan yana değil barıştan yanayız. Biz bedduadan yana değil dua’dan yanayız” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.