TİCARET BORSASI’DA HUZUR EVİ’NE ODA DONATACAK
16.11.2011

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Ticaret Borsası Başkanı Ömer Karamolla’yı ziyaret ederek inşaatına başladıkları Huzur Evi projesi hakkında bilgi verdi. Ticaret Borsası Başkanı Ömer Karamolla ziyarette Borsa olarak bir oda teşrif edeceklerini açıkladı. “HALKIMIZIN MEMNUN KALACAĞI BİR PROJE OLACAK”
Ticaret Borsası’na Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe ve Belediye Meclis Üyesi Haşim Bursalıoğlu ile birlikte gelen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan burada yaptığı açıklamada Huzur Evi projesinin birkaç yıldır gündemlerinde olduğunu belirterek. Hayırsever vatandaşlarımızın yanı sıra Ticaret Borsası Başkanımız Ömer Karamol’da gerek şahsi gerekse Borsa olarak Huzur Evi’ne yardımda bulunacağını ifade etmişti. Biz de bu anlamda yardım yapacaklarını ifade eden sivil toplum örgütlerimizi ziyaret ederek yardımları kabul ettiğimizi belirtiyoruz. Bakıma muhtaç insanlarımızın gerçekten memnun kalabileceği bir projeyi hayata geçireceğiz. Bir butik otel kalitesinde nezih bir mekan olacak. Ben yardımda bulunan ve bundan sonra yardımda bulunacak herkese teşekkür ediyorum” dedi. “ODA DONATACAĞIZ ÜYELERİMİZE DE ÖNERECEĞİZ”

Ticaret Borsası Başkanı Ömer Karamolla ise 2 yıl önce Huzur Evi’nin yarısını Borsa’nın yarısının Belediyenin yapması şeklinde gündeme getirdiklerini ifade ederek. Ama imkanlar olmadığından bunu yapamadık. Ama sözümüz olduğu için Huzur Evi’nde bir oda donatacağız. Ayrıca üyelerimizi de dolaşarak şahsi olarak oda teşrif etmelerini de önereceğiz. Fatsa sürekli büyüyen bir İlçemiz. Bu bakımda Huzur Evi projesi mecbur hale gelmişti dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.