TEMİZ FATSA İÇİN EL ELE
22.03.2013

Fatsa Belediyesi, Ebru Temizlik Şirketi ile beraber İlçede Temizlik kampanyası başlattı.

Bu konuda, Temizlik şirketinin Çevre Mühendisi Erdem Yuva, Şirket çalışanları ve Belediye adına Belediye Temizlik İşleri Müdürü Çevre Mühendisi Derya Ateşli, hazırlanan broşürleri merkezdeki, esnaflara dağıtarak temizlik kampanyasına destek istediler.

Temizlik kampanyası hakkında bilgi veren Çevre mühendisi Derya Ateşli, yaptığı açıklamada Yıllardır ilçemizde özelikle gündüzleri çöp bırakma sorunu kısmende olsa devam ediyor. Bizde bu konudan çok rahatsız, Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan´ın verdiği talimatlar doğrultusunda, Ebru Temizlik Şirketimizle beraber, uyarıcı bir broşür hazırladık. Bu broşürü halkımıza ve özellikle esnaflarımıza dağıtıyoruz. Amacımız Karadeniz´in en temiz İlçesini Fatsa yapmak.

Gündüzleri çöp atanları uyarsınlar veya ALO 153 Zabıta ya bildirsinler. İlçemizde çöp toplama saatleri yaz aylarında 17:00-19:00 saatleri arasında Kışın ise; 19:00-21:00 saatleri arasında yapılıyor. Herkes bu saatlerde çöpünü çıkartırsa otomatikmen çevre kirliliği de ortadan kalkmış olur.

Biz bu konuda Tüm Fatsa´lılardan destek bekliyoruz. Temiz bir şehirde yaşamak herkesin hakkı, lütfen çevremize saygılı olalım dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.