TAYİNİ ÇIKAN MÜDÜR VE KOMUTANLAR İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ
26.07.2019

Fatsa ilçemizde görev yapmakta iken tayini Afyon iline çıkan İlçe Jandarma Bölük Komutanı Yarbay Halit Gülten, tayini İstanbul iline çıkan Tapu Müdürü Erdoğan Atik, tayini Trabzon iline çıkan Mal Müdürü Ömer Sezgül ve tayini Şırnak iline çıkan Jandarma Komando Bölük Komutanı Hasan Aykan onuruna İlçe Kaymakamlığı tarafından veda yemeği düzenlendi.

YİNE BİR AYRILIKLA KARŞI KARŞIYAYIZ”
Veda yemeğinde tayini çıkan müdürler ve komutanlarla ilgili ilk konuşmayı yapan Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, “Kolay gibi geliyor gülüp geçiyoruz ama her geçen gün ömürden geçiyor. Yine bir ayrılıkla karşı karşıyayız. Her giden arkadaş daha iyi yerlere gider zaten gidiyor da. Arkadaşlarımızı çok sevdik çok özleyeceğiz. Tapu Müdürümüz Erdoğan Atik beyi Hükümet Konağımızın en yaşlı müdürü olarak hatırlayacağız. Devlet memurluğunu çok iyi bilen biriydi. Halkla ilişkileri çok iyi biri. İstanbul’a gidecek yeni görev yerinde başarılar diliyorum. Jandarma Yarbayımız Halit Gülten ile ben haftanın 5 günü görüşüyorum. Hiç kendisinden bıktığım olmadı. Sohbetine hiç doyamadım. Birisi hakkında hiç kötülük düşünmez. Gelebilecek en iyi yere geldi bence. Yeni görev yerinde Albay olarak görev yapacak.” dedi.

“KENDİLERİNİ BİRER FATSALI GİBİ GÖRÜP GÖREV YAPTILAR”
Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ise yaptığı konuşmada, “Göreve başladıktan 3.5 – 4 aylık süreçte çalışma fırsatı bulduğumuz hepsini birer Fatsalı olarak gördüğümüz arkadaşlarımızın aramızdan ayrılması bizleri üzecektir. Tayini çıkan arkadaşlarımızın hepsi birbirinden değerli insanlar. Hepsinin çalıştıkları sürede kendilerini birer Fatsalı gibi görüp görev yaptılar. Memleketimize yaptıkları hizmetlerden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerinde de başarılar diliyorum, mutluluklar diliyorum. Kendileri ile bundan sonra da diyaloglarının devam edeceklerini bilmelerini isterim.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.