TAŞLICA DA KAHVE SOHBETİNE KATILDI
15.03.2009Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan bugün gittiği Taşlıca Mahallesinde, Mahalle sakinlerine Dolmuş hattı sözü verdi.Taşlıca da Başkan Anlayan ı vatandaşlar coşkulu bir kalabalıkla karşıladılar.
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Taşlıca Mahallesine giderek kahve sohbetine katıldı.
Belediye Meclis Üyesi adayları, Parti yönetim kurulu üyeleri ile beraber Taşlıca Mahallesine giden Başkan Anlayan burada vatandaşlarla sohbet etti.
Taşlıca Mahallesinde yapılan hizmetleri değerlendiren Başkan Anlayan, buradaki sorunları bizlerde biliyoruz. Tabi ki sorunların tamamı çözümlenmedi. Ama Taşlıca`da yine yapacağımız bazı çalışmaların ihalelerini yaptık. Bundan sonra alt yapı ve yol çalışmalarımız Taşlıca`da devam edecektir. Ayrıca vatandaşların bazı taleplerini dinleyen Başkan Anlayan, acil sorunların çözümlenmesi için teknik ekibe talimat verdi. Hava muhalefeti nedeniyle bozulan bazı yolların malzeme serilerek yapılması hususunda da Başkan Anlayan Fen işleri ekiplerine talimat verdi.Beş yılda her mahallemize yetişmeye çalıştık Taşlıca sonradan mahalle olmasına rağmen, yıllardır merkezdeki bir çok mahallere hizmet gitmemiş oralara da yetişmeye çalıştık her yerde bir eserimiz muhakkak vardır.Ama bundan sonra artık Taşlıca da gerektiği hizmetin daha fazlasını alacaktır.Bu konuda sizlere söz veriyorum dedi. Başkan Anlayan daha sonra Taşlıca Mahallesinden ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.