STK’LARLA BÜYÜKŞEHİRDE KOL KOLA ÇALIŞACAĞIZ
12.02.2014

Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz Fatsa ilçesinde ki altıncı gününde Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ile birliktesivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.
Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz 30 Mart sonrası sivil toplum kuruluşları ziyareti sonrası yaptığı açıklamada, “Her bir sivil toplum kuruluşumuz bizimle birlikte Büyükşehirde kol kola çalışacaktır” dedi.
Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz Fatsa ilçesinde ki altıncı gününde Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ile birlikte sırasıyla Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Muhtarlar Derneği, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Gıda Maddeleri Odası, Giyim Eşyaları Odası, Madeni Eşyalar Odası ve son olarak da Ziraat Odası’nı ziyaret ettiler.Bu ziyaretlere AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen ve partililer de eşlik ettiler.

“BİRLİKTELİK İÇERİSİNDE BU HİZMETLERİ YAPMAK ADINA YOLA ÇIKTIK”
Oldukça samimi ortamlarda gerçekleşen ziyaretler sonrası ilk açıklamayı yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Bugün Fatsa’da seçim çalışmaları kapsamında Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Enver Yılmaz ile birlikte İlçe Başkanımız Fatih Sözen ve partili arkadaşlarımızın da katılımıyla sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ettik. Bu ziyaretlerimizde bizlere ev sahipliği yapan bütün sivil toplum kuruluşu temsilcilerine teşekkür ediyorum. 10 yıldır Fatsa’da onlarla birlikte hizmet etmeye çalıştık yine önümüzdeki dönem içerisinde aynı şekilde birliktelik içerisinde bu hizmetleri yapmak adına yola çıktık.Sivil toplum kuruluşlarımız da çok ciddi manada temsil kabiliyeti olan kurumlardır. Onlar da hizmet için aynı gayreti gösteriyorlar. İnşallah önümüzdeki dönemde de Fatsa'ya hizmetleri birlikte yapacağız ama o artık Ordu ilimiz Büyükşehir olduğu için Büyükşehirde çok önemli bir aktör. Bu nedenle Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Enver Yılmaz ile bu çalışmaları yapmamızın ayrı bir önemi var bizim için. Önümüzdeki dönemde bu çalışmalarımıza Büyükşehir çok ciddi bir katkı sağlayacaktır. Biz aynı takım oyununu oynamaya devam edeceğiz.Önümüzdeki seçimin bütün Fatsa’mıza, bütün Ordumuza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

“STK’LARLA EKSİKLİKLERİMİZİ BERABER TESPİT EDİP BERABER ÇÖZÜM BULACAĞIZ”
Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmazise Fatsa’da kendilerine gösterilen teveccühten dolayı teşekkür ederek, “Fatsa’da 6 gündür esnaf ziyareti ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızı bugün sivil toplum kuruluşları temsilcilerini ziyaret ederek Fatsa'daki ziyaretlerin ilk etabını tamamladık. Sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizin belediye başkanımıza ve şahsıma göstermiş oldukları teveccühten dolayı teşekkür ediyorum.Biz bu sivil toplum kuruluşu kuruluşlarımızın tamamı ile birlikte inşallah 30 Mart sonrası Büyükşehir’i birlikte yöneteceğiz. 30 Mart sonrası her bir sivil toplum kuruluşumuz bizimle birlikte Büyükşehirde kol kola çalışacaktır. Eksikliklerimizi beraber tespit edeceğiz, gayret göstereceğiz çözüm konusunda da onlarla istişareli bir şekilde çözüm bulacağız. Partimizin Ordu ilimize en büyük yatırım olarak isimlendirdiğimiz Büyükşehir sürecinde 6 günlük süre içerisinde Fatsalı kardeşlerimize cani gönülden teşekkür ediyorum. Sivil toplum kuruluşlarımızın değerli başkan ve yöneticilerine de teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde Fatsa programımız kaldığı yerden devam edecektir.En son Ziraat Odası başkanımızın makamında bulunmamamız nedeniyleOrdu ilimizde 114 bin kayıtlı çiftçi temsil edilen Ziraat Odalarımızın ve tüm çift çillerimizin 2007 yılından itibaren profesyonelce ve fındıkla beraber göstermiş olduğu performanstan ve yükselen trendinden dolayı Ziraat Odalarımıza teşekkür ediyorum her bir üreticimize bol kazançlı günler diliyorum” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.