SPOR KOMPLEKSİ’NDEN 1 YILDA 50 BİN KİŞİ HİZMET ALDI
11.02.2014

Fatsa Belediyesi Spor Kompleksi bir yılını doldurdu. Spor Kompleksinin 1 yılını doldurması nedeniyle Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz pasta kesme merasimine katıldı. Fatsa Belediyesi Spor Kompleksi’nden bir yılda 50 bin vatandaşın hizmet aldığı ifade edildi.

“GİRESUN’DAN SAMSUN’A KADAR HİZMET VERİYOR”
Pasta kesme merasiminden sonra ilk açıklama yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Fatsa Belediyesi Spor Kompleksi’nin hizmete girdiğinden beri tam 1 yıl geçtiğini belirterek, “Ben bir defa daha Fatsa’mıza, Ordu’muza ve bütün Karadeniz Bölgemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum çünkü açıldığı günden beri sadece Fatsa’mıza değil Ordumuzun her bir köşesine hatta Giresun’dan Samsun’a kadar bölgeye hizmet veren bir kompleks haline geldi. Bir yılda yaklaşık 50 bin kişi buradan fiilen hizmet aldı. İçerisindeki birimlerle bay bayan ayrı ayrı spor salonları, sauna, hamam, fitness salonları ayrıca yarı olimpik yüzme havuzu ile beraber çocuk oyun salonu kafeteryası ile beraber her kesimin ailesi ile misafirleriyle gönlünce eğlenebileceği vakit geçirebileceği bir mekan oldu. Tamamen Fatsa Belediyesi imkanları ile 8 milyon Türk liraya mal ettiğimiz Spor Kompleksi 1 yıldır çok güzel hizmet veriyor ve bundan sonra da vatandaşlarımıza en güzel hizmeti vermeye devam edecek” dedi.

“BÜYÜKŞEHİR İLE PARALEL BU TÜR TESİSLER İLÇELERDE ÇOĞALALACAK”
Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ise yaptığı açıklamada Spor Kompleksi’nin açılışına görevi nedeniyle katılamadığını ifade ederek, “Ama birinci yılının dolması nedeniyle pasta kesme merasimine katılma imkanı buldum. Belediye başkanımızın da bahsettiği gibi bölgemizin ihtiyacı olan en güzel tesislerden bir tanesi. Fatsa Belediyemiz Büyükşehir'in öncüsü gibi yapılabilecek yapılması gerekenlerle ilgili bizden bir yıl önde. Biz de inşallah Büyükşehir ile paralel bu tür tesislerin ilçelerde çoğalmasını ve artırılması konusunda beyannamemize koyacağımız çalışmalar olacak. Ben belediye başkanımıza teşekkür ediyorum, Fatsalı kardeşlerimizin Ordulu hemşerilerimizin göstermiş oldukları ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum. Sayı itibariyle vatandaşlarımızın çok ciddi bir şekilde buradan faydalandığını gördük. Fatsa Belediyemize ve tesis çalışanlarımıza başarılı çalışmalar diliyorum” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.