SPOR KOMPLEKSİNDE SONA YAKLAŞILIYOR
31.12.2012

Fatsa Belediyesi tarafından yapılan Karadeniz Bölgesinde bir eşi olmayan, Spor Kompleksi inşaatında son aşamaya gelindi.

Komplekste, bütün mekanların imalatları tamamlandı. Deneme ve test çalışmaları yapılıyor. Çevre düzenlemesi çalışmaları da başladı ve yoğun bir şekilde devam ediyor.

Spor Kompleksi inşaatına giden Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, burada yaptığı açıklamada, artık inşaatımız bitti diyebiliriz. Ocak ayı itibari ile, müttehitten burayı teslim almayı düşünüyoruz. İnşallah test çalışmalarımızda bir sorun çıkmaz ise Ocak ayı sonuna doğru tesisi faaliyete geçireceğiz. İçerde test çalışmaları özellikle Havuz, Hamam ve diğer alanlarda devam ediyor. Şuanda bir sorun görünmemekte. Bunun yanı sıra gördüğünüz gibi dış kısımda da Çevre düzenlememiz hızlı bir şekilde yapılıyor. Burada Kültür Sarayımızda olduğu gibi, ön tarafta güzel bir peyzaj çalışması yapıyoruz. Özellikle ön kısımda otopark alanında desenli, renkli baskı beton çalışması yapıyoruz. Bunun yanında yeşillendirme çalışmamızda devam etmekte. Böyle güzel bir tesise yakışan bir çalışma oluyor.

İnşallah Ocak ayı içersinde Havuzda hep birlikte yüzeceğiz. Bu zamana kadar, inşaat çalışmalarımız devam ediyor dedik. Şimdi de, artık yüzeceğiz spor yapacağız diyoruz.Bu büyük projenin bir kez daha Fatsa´mıza ve Bölgemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.