SPOR KOMPLEKSİ KABA İNŞAATI BİTİYOR
10.02.2011Fatsa Belediyesi tarafından yapımına başlanılan ve Karadeniz de Örnek proje olarak gösterilen Spor Kompleksi inşaatında kaba inşaatta sona gelindi.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, inşaat alanına giderek çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Anlayan, Spor Kompleksi kaba inşaatının bu ay sonunda tamamlanacağını belirtti. Anlayan, inşaatımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu proje Karadeniz de örnek bir proje, İçersinde yarı olimpik bir yüzme havuzu da bulunuyor. Kapalı Havuzumuzun şuanda çatısı kapatıldı. Hamam, Sauna, Spor alanları, Kafeterya v.b. bir çok alanla bu proje ilçemize ayrı güzellik katacak.

Bugün bazı arkadaşları, inşaatımıza getirdim, bir çoğu bu projeden habersiz, ama inşallah kullanıma geçince her kes burayı gelip görecek ve kullanacak. Böyle hizmet alanları sadece 5 Yıldızlı otellerde bulunuyor. Ama biz halkımıza kaliteli ve ucuz hizmet için burayı yapıyoruz. Fiyatları çok cüzi olacak yediden yetmişe herkes buralardan yaralanacaktır dediler. Spor Kompleksi 2012 yazında bölge halkının hizmetine girmiş olacak.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.