SPOR KOMPLEKSİ ARALIK AYI SONUNDA HİZMETE GİRECEK
20.11.2012

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan inşaatı tüm hızıyla sürmekte olan Spor Kompleksi'ni her fırsatta kontrol ediyor. Son olarak Belediye Başkan yardımcısı ve teknik ekibi ile birlikte inşaatı gezen Anlayan, "Herkes merakla bekliyor ama kimse yerinde görüp incelemeye gelmiyor" dedi.

Hizmete açıldığında diğer projelerde olduğu gibi Spor Kompleksinin Fatsa'nın gözbebeklerinden biri olacağını söyleyen Başkan Anlayan daha sonra yapmış olduğu açıklamada; "Spor Kompleksi inşaatı bütün hızıyla devam ediyor. Şu anda iç tefrişatını yapıyoruz. Bugün burada Başkan yardımcımız teknik personellerimizle inşaatın kontrollerini yapıyoruz. Daha önce söylediğimiz gibi Aralık ayı sonunda faaliyete geçmesini planladığımız Spor Kompleksinde inşallah bir aksilik olmayacak. Bundan sonra ki zaman diliminde de bir aksaklık olmaması için sıkı bir takip içerisindeyiz. Bölgemizde örnek bir proje daha hayata geçmiş olacak.

Vatandaşlarımız burada keyifle yaz ve kış aylarında hem yüzecekler hem spor yapacaklar hem de sauna ve hamamında keyif sürüp kafeteryasında otururken çocuklarını da güzel bir oyun salonunda oynatacaklar. Artık son aşamaya geldik diye biliriz. Gördüğünüz gibi havuzumuz bitmiş durumda. Yarı olimpik havuzumuzda yediden yetmişe herkese yüzmede öğreteceğiz. Allah bir kaza keder vermez ise inşallah Aralık ayı sonuna kadar burası bitmiş ve hizmete açılmış olacak" diye konuştu.Karadeniz de örnek olacak bu proje artık hayata geçiyor diyebiliriz.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.