SÖZ VERDİK YAPIYORUZ
17.11.2008

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, söz verdiğimiz her projenin arkasındayız. Dedikodular ve boş söylemler bizim çalışmamızı durduramaz.Biz ne dediysek arkasındayız dediler.
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediyenin başlatmış olduğu büyük projelerin çalışmaları yerlerinde inceledi. İlk olarak Kültür Sarayına giden Başkan Anlayan buradaki çalışmaları gezdi.Anlayan şuanda Kültür sarayımızda iç kısımlarda yoğun bir çalışma var.Bazıları dışına bakıp Kültür sarayı yapılmıyor yada yapılamıyor gibi söylemlerde bulunuyorlar.Gelip içini gezsinler iç kısımlarda bir çok ekip çalışmalarını sürdürüyor.Kültür sarayımız söz verdiğimiz gibi Fatsa da hayata geçecek ve tüm bölgeye hizmet verecek.
Bundan kimsenin şüphesi olmasın dediler.Buradan yine belediyenin büyük projelerinden olan Elekçi Irmağı sandal sefası projesini yerinde inceleyen Başkan Anlayan, burada yapılan çalışmalar hakkında müttahitten bilgiler aldı.Elekçi projesini de değerlendiren Başkan Anlayan,bu projemizde çok eleştirildi hatta hayal dendi.Ama biz alt yapısını tamamladık şimdide üst yapıya başladık. Şimdi eleştirenler gelip görsünler hayallerde gerçek oluyor. Burada Üst yapının tamamlanması için ihaleyi alan firmaya 5 ay süre verdik. Bunun 1 ayı yeni bitti.Geride kalan 4 ay içersinde Elekçi ırmağı projemiz büyük olasılıkla tamamlanacak.Malum artık mevsim kışa döndü,hava muhalefeti olursa birkaç aylık gecikme olabilir.Ama projemiz sonuçta tamamlanıp hizmete sunulacak.Bu projemizde ilçemize ayrı bir güzellik katacak dediler.
Buradan Kapalı Otopark inşaatına geçen Başkan Anlayan, Otoparkında çok hızlı ilerlediğini belirtti. Fatsa da Araç park sıkıntısın hat safhada olduğunu belirten Başkan Anlayan, Artık bu sorunda büyük ölçüde bu projemizle çözümlenecek.500 Araçlık kaplım otopark inşaatımızın büyük kısmı tamamlanmış durumda.Buranın yapım işini alan Erçal şirketini bir kez daha tebrik etmek istiyorum.Burası da büyük olasılıkla bizim belirttiğimiz süreden daha kısa zamanda tamamlanacak ve hizmete girecek.
Başkan Anlayan, son olarak biz söz verdiğimiz gibi çalışıyor ve yapıyoruz.
Fatsa Belediyesi ve Fatsa ilçesi bizim dönemimizdeki kadar ne proje nede çalışma yapmıştır.Çok fazla detaylara girmek istemiyorum Yapılanlar ortada durmak yok Hizmete devam dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.