SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ…
14.10.2019

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun ile ilçemiz Dolunay İlkokulu (Şehit Kerem Çalışkancı İlkokulu) mevkiinde Kutlukent ve Samanyolu sokağı birbirine bağlayan güzergahtaki menfez çalışmalarını yerinde incelediler. Başkan Kibar burada yaptığı açıklamada, “Bu noktada 2 ay içerisinde tamamlanması planlanan çalışmaların ardından Dolunay bölgemizin iki yakasını birbirine bağlayarak bu mevkiinin en önemli sorunlarından birini daha çözüme kavuşturmuş olacağız. Bölgedeki Doğalgaz ve alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından ise 2019 yılı sonu itibariyle Dolunay bölgemizde sıcak asfalt kaplama yol ve baskı beton kaldırım çalışmalarına başlanılacaktır.” dedi.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun ve teknik ekiplerin katılımı ile ilk olarak Belediye Sosyal Tesislerinde sunumlu toplantı gerçekleştirildi.
Toplantının ardından ise önümüzdeki günlerde alt yapı, sıcak asfalt çalışması ve onarım yapılacak olan Sevgi Caddesi, Barbaros Caddesi, Ayazlı mahallesi Fen Lisesi mevki ve Dolunay mahallesindeki dolmuş güzergahları gezildi. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun son olarak Dolunay İlkokulu (Şehit Kerem Çalışkancı İlkokulu) mevkiinde Kutlukent ve Samanyolu sokağı birbirine bağlayacak olan menfez çalışmasını da yerinde incelediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.