SORUNUN BÜYÜMEMESİ İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ
10.11.2021

Dün akşam başlayan fırtına Fatsa’da etkili oldu. Fatsa Limanında 3 tekne suya gömüldü. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ da Limana giderek incelemelerde bulundu ve Liman Başkanı Hüseyin Şenel ve tekne sahipleri ile bir görüşme yaptı.

Fatsa Limanında amatör balıkçılara ait 3 tane teknenin batması ile birlikte 3 tane tekne de ipini kopararak açığa sürüklendi. Limanda tekneleri bulunan tekne sahipleri de teknelerinin batma ihtimaline karşılık vinçler yardımıyla teknelerini denizden aldılar. Fırtınada esen rüzgarın saatte 56 kilometre hızla estiği öğrenildi.
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar gerçekleştirdiği incelemenin ardından yaptığı açıklamada, “Dün akşamdan beri başlayıp devam eden fırtına Fatsa Limanımızda 3 teknenin batmasına neden oldu. Biz de olayı duyar duymaz Fatsa Limanımıza giderek Liman Başkanımız Hüseyin Şenel ve tekne sahiplerinden bilgi aldık. Sorunun büyümemesi açısında Limanda bir inceleme yaptık Yapmamız gereken ne varsa yapacağız. Tekne sahiplerimize geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.