SOKAK BASKETBOLU ŞAMPİYONU RİZE BASKET OLDU
19.08.2018

Fatsa Belediyemiz Çınar Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenen Sokak Basketbolu Turnuvasında, turnuvaya Rize’den katılan Rize Basket Takımı şampiyon oldu.

Turnuvanın final maçında Rize Basket takımı ile Karaağaç Veterinerlik Kliniği karşı karşıya geldi. Baştan sona çekişme içerisinde geçen maçta Rize Basket takımı Karaağaç Veterinerlik Kliniği takımını 14-11 mağlup ederek turnuvanın şampiyonu oldu. Erkeklerde Boston Celtics takımı da üçüncü oldu. Sokak Basketbolu Turnuvasında bayanlarda ise Fatsa Sahil Basket takımı birinci olurken Orka Basketbol ikinci, Miraleber üçüncü, Kocatepe’ler ise dördüncü oldu.Sokak Basketbolu turnuvasına 18 erkek, 4 tane bayan takım katıldı.

Turnuvanın final maçını Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız İbrahim Eroğlu, Enerji Bakanlığı Daire Başkanlığı’nda Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü’nde Destek Hizmetleri Daire Başkanı Fatih Erişmiş, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Halil İbrahim Bekyürek ve çok sayıda ilçe halkı da izledi.

Final maçı öncesinde erkekler ve bayanlar arasında üçlük atış yarışması da yapıldı. Erkekler Cem Eroğlu bayanlarda ise Zeynep Gülten ödül kazandılar.

Diğer yandan minkler maçında da Fatsa basket ile Jey Jey takımları berabere kaldılar.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.