SİTELERİN ASFALT SEVİNCİ
29.08.2012

Burcukent, Çam yuva ve Batıkent sitelerinin yolları asfaltlandı.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediye Başkan yardımcısı Muharrem Aktepe ve teknik elemanlar geceleri de devam eden site yollarındaki asfaltlama çalışmalarını yerinde incelediler.

Başkan Anlayan´a, Çam yuva sitesi sakinleri kamelyalarında çay ikramında bulundular. Site sakinleri ve yöneticileri Başkan Anlayana teşekkür ederken, yıllardır özlemle asfalt yolumuzu bekliyorduk, ayrıca dolmuş yolunun yapılması ve buralardan Dolmuşun geçecek olması bizleri ayrıca sevindirdi dediler.

Başkan Anlayan´ın bu ziyaretinden çok memnun odlularını dile getiren, Çam yuva ve Burcu kent sakinleri ayrıca Başkana bol bol sorular sordular ve Fatsa ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aldılar.

Başkan Anlayan yaptığı açıklamada, Çam yuva ve Burcu kent sitesi sakinleri bizleri misafir ettiler, biz gece gündüz asfalt çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Artık Dolunay mahallemize giriş yaptık, burada toplam 125.000m² asfalt yol yapacağız. İnşallah Dolunay mahallemizin yollarının tamamını bitirmeden Şantiyemizi bu yıl kapatmayacağız. Söz verdik ve haftanın 7 günü asfalt döküyoruz.Yapılan çalışmalar tüm Fatsa´mıza hayırlı olsun dedi

.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.