SİTE YOLLARI NİSAN DA ASFALTLANACAK
15.01.2008


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yapılan yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Özellikle site yollarını gezen Başkan Anlayan; burada kısa bir açıklamada bulundu. Asfaltlama çalışmaları yapılacak site yollarının eski parke taşlarının söküldüğünü belirten Başkan Anlayan, yolların alt yapısını tamamladık. Asfalt altı malzemeleri serdik. Fakat tam asfaltlama işlemini başlatacaktık ki havalar malum kış sebebiyle bizi biraz engelledi. Bu Site yollarını yapmayacağız anlamına asla gelmez. Bu yollar en kısa zamanda asfaltlanacak.

Bazı duyduğum şeyler beni çok üzdü, Başkan Anlayan bu sitelerden az oy almış onun için bu yolları asfaltlamıyormuş diyenler varmış. Ben hiçbir zaman hizmet yaparken siyasi davranmadım. Bunu herkes iyi biliyor. Kaldı ki buralardan biz az değil her mahalleden aldığımız kadar oy aldık. Bu sadece ucuz siyaset yapanlara yakışır. Biz söz verdiğimiz har yatırımın arkasındayız. Sadece birkaç aylık gecikmeyle bu hizmeti de yapacağız. Vatandaşlarımız mağdur olmasın diye bu yollarda da geçici düzenlemeler yaptık. Herkes buraların yapıldığını zamanı gelince görecek.

Bu yaz Dolunay Mahallemizdeki tüm site yollarını asfaltlayacağız. Bir kaç aylık gecikmeden dolayı da site sakinlerinden özür diliyoruz. Ama sonuçta buraların daha iyi olması için bu gecikme olmuştur dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.