SİTE SOHBETLERİ SÜRÜYOR
25.09.2012

Fatsa Belediyesi Asfalt yol çalışmalarını Gündüz- Gece sürdürüyor. Ekipler gündüzleri asfaltlanacak yolların alt yapısını hazırlıyor,asfaltlamayı başlatıyor ve bu asfaltlama gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor.Çalışmalar Dolunay mahallesi , Bahçelievler sitesi ve Dorukkent sitesi çevresinde tamamlanmış durumda.Buradan ekipler Dolunay sitesi,Altın orman sitesi ve Doğanay sitesi yollarına başladı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan,Başkan yardımcıları Muharrem Aktepe,Bülent Yücetepe ve Belediye meclis üyeleri dün gece Bahçelievler sitesi ve Dorukkent sitelerine konuk oldular.Her iki sitede de çok yakın ilgi gördüklerini belirten Başkan Anlayan,

Dolunay mahallemizdeki asfaltlama çalışmalarımızın % 60 ını tamamlamış durumdayız.Ekim sonuna kadar İnşallah Ünye sınırımıza ulaşacağız dedi.

Ekim sonunda Doğusundan batısına kadar Programladıkları tüm yollarlı asfaltlayacaklarını belirten Başkan Anlayan,ayrıca site yollarımız haricinde Dolmuş yolunun da aynı paralelde ilerlediğini belirtti.

Anlayan Her iki site sakinlerine de teşekkür ederken,asfalt yaptığımız bölgelerde akşamları böyle sohbetler düzenliyoruz,hem vatandaşımı bilgilendirip,diğer çalışmalarımızda onlara bire bir olarak aktarıyor,Onlarında sorunlarını yüz yüze dinleyip çözüm yoluna gidiyoruz dedi.

Dorukkent sitesi adına açıklamada bulunan Dr.Güngör İnci, Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz,mahallemizin çehresi değişti.En büyük sorunumuz yoldu,buda yapıldı,ben sitem adına bir kez daha Belediyemize ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum dedi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.