ŞEREFİYE MAHALLEMİZ KONFORLU YOLLARA KAVUŞUYOR
11.09.2018

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe Şerefiye mahallemiz Trabzon sokakta devamının açılması gereken yolda, Kale ve Erdem sokakta parke yol çalışmalarımızın yapıldığı alanlarda incelemelerde bulundu.

Teknik ekiplerle birlikte Trabzon sokak, Kale ve Erdem sokakta incelemelerde bulunan Başkanımız Aktepe’ye Şerefiye Mahallesi Muhtarı Osman Nuri İnal ve mahalle sakinleri de eşlik ettiler.

“YOLUN KONFORU ANLAMINDAKİ SORUNUNU KISA ZAMANDA ÇÖZECEĞİZ”

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe gerçekleştirdiği inceleme sonrası yaptığı açıklamada Trabzon sokak, Kale ve Erdem sokakta yapılan çalışmaları yerinde incelediklerini belirterek, “İnşallah Trabzon sokakta bulunan yolumuzun geçiş anlamındaki problemini, Kale ve Erdem Sokakta da yolun konforu anlamındaki sorununu kısa zamanda çözerek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız inşallah. Ben anlayışları için mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum.” dedi.

“YILLARDAN BERİ AÇAMADIĞIMIZ YOLDA ÇÖZÜM BULDUK”

Şerefiye Mahallesi Muhtarı Osman Nuri İnal Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederek, “Yıllardan beri açamadığımız yolda çözüm bulduk, kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu mevkide parke yollarımız ve alt yapımız da yenileniyor. Kısa zamanda gayet hoş bir mahalle statüsüne gireceğiz inşallah.” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.