SERDAR SALMAN 5.DÖNEMİ İÇİN GÜVEN TAZELEDİ
13.06.2015

Fatsa Büyük Sanayi Sitesi 35.Genel Kurulunu bugün gerçekleştirdi. Fatsa Büyük Sanayi Sitesi Sitesi’nin 35.Genel Kurulunda mevcut Başkan Serdar Salman yeniden Başkan seçilerek güven tazeledi. Seçimli genel kurula Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Belediye başkan Yardımcılarımız fatih Erişmiş ve İbrahim Eroğlu’da katıldı.
Faaliyet raporları, denetim kurulu raporu ve tahmini bütçenin onaylanmasının ardından üyeler Serdar Salman ve yönetim kuruluna bir kez daha yetki verdi.
Genel kurulda bir teşekkür konuşması yapan Büyük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Serdar Salman, “Hepinizin sayesinde 5’te 5 yapmış durumdayım. Beşinci dönemime seçildim, 15 yıldır buradayım. Aslında bu ağır bir sorumluluk, hepinize teşekkür ediyorum sağ olun var olun.” dedi.

“BÜYÜK SANAYİ SİTEMİZ HER GEÇEN GÜN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR”
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ise yaptığı konuşmada, “Bugün burada aranızda bulunmaktan son derece mutluyum. Serdar Başkanımız bir defa daha yetki aldı, sizler de yetki verdiniz ben sizlere de teşekkür ediyorum, başkanımızı da ekibi ile birlikte kutluyorum. Bu zamana kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten Büyük Sanayi Sitemiz her geçen gün daha da büyüyor ve bir cazibe merkezi oluyor kabuğuna sığmıyor inanıyorum ki önümüzdeki dönemlerde kabuğuna sığmayarak büyümeye devam edecek. Sayın başkanımız kendisi de bu aileden birisi olarak Ak Parti'nin 5’te 5 parolası ile seçime gittiğini söyledi evet doğrudur. Bizler her zaman çıtayı yüksek tutarak büyük hedeflerle siyaset yapmaya alıştık bundan sonra inşallah yolumuza böyle devam edeceğiz. Bu hizmet kervanı durmayacak hizmete devam edecek. Hem Büyük Sanayi Sitesinde hem belediyede hem ilçemizde hem ülkemizde hizmetler durmayacak devam edecek. Serdar başkanımız bugün itibariyle beşinci döneme yetkisini aldı, Allah ona kolaylıklar versin yine hep beraber kendisine destek olacağız ve bizler de beşte beş hedefiyle her zaman sizlerin karşısında biz veya bir başka arkadaşımız olmaya devam edecek. Sonuçta küçük hesaplarla küçük hedefler koyanlar küçük, büyük hesaplarla milleti memnun etmek için büyük hedefler koyan büyük olmaya devam edecek inşallah.” Diye konuştu.
Fatsa Büyük Sanayi Sitesi’nin yeni yönetim kurulu Serdar Salman Başkanlığında Ekrem Koçan, Ayhan Baş, Resul Serdar Remzi Şirin Mustafa Yangın Bülent Özyürek
Denetim Kurulu ise Orhan Dinçer, Ahmet Sezgin ve Adem Çetinkaya isimlerinden oluştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.