SEMERKANT VAKFI DAVET-DEVA-ARİFAN DERNEKLERİNDEN HAYIR KERMESİ
11.11.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Semerkan Vakfı’na bağlı Davet-Deva-Arifan dernekleri tarafından öğrenciler ve yardıma muhtaç insanlar için açılan kermese katıldılar.

Kermese Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, Belediye Meclis Üyeleri Tahsin Doğruca, Ömer Kale, Ali Kayışoğlu, Fahrettin Boğ ve Davut Şirin’ de katıldılar.

“FATSA HALKI İLGİ GÖSTERİYOR”
Kermes sorumlularından Erkan Güleç Fatsa’da 3 tane dernekleri olduğunu belirterek, “Kermesi öncelikli olarak öğrenciler olmak üzere Vakıf hizmetlerinde kullanmak üzere düzenliyoruz. Yılın belli günlerinde bu kermesleri düzenliyoruz. Fatsa halkı da sağ olsun ilgi gösteriyorlar. Kermesleri düzenleyerek insanları dernek faaliyetlerimizden haberdar ediyoruz” dedi.

“VAKFIN BÜTÜN ÜYELERİNİ TEBRİK EDİYORUM”

Dernek yetkilerinin bir haftadır kermes faaliyetlerini sürdürdüğünü ifade eden Fatsa belediye başkanı Hüseyin Anlayan ise, “Ben bu vesile ile tüm hemşerilerimizi de buraya davet ediyorum. Sonuçta bu faaliyetler yardım ve hayır amaçlı yapılan işler. Ben Semerkant Vakfı’nın tüm üyelerini bu faaliyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ehli sünnet inancı ile herkesin huzurlu bir şekilde yaşaması için gayret sarf ediyorlar. Yoksa hiç biri kendisi için değil yardıma muhtaç insanlar için bu faaliyetleri yapıyorlar. Rabbim bir defa daha razı olsun ve bereketini artırsın inşallah” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.