ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU
24.06.2016

Fatsa İlçe Kaymakamımız Mehmet Yapıcı, Ramazan ayı dolayısıyla şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği verdi. Fatsalı Hünkar Restaurantta düzenlenen iftar yemeğine şehit aileleri ve gazilerin yanı sıra Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe ve daire amirleri katıldı.
Yenilen iftar yemeğinin ardından Fatsa gazileri adına ilk konuşmayı yapan Kıbrıs Gazisi Abdullah Eraslan, “Bugünkü toplantıda şehit aileleri ve gaziler bulunduğu için şöyle diyorum. Biz bu Milletin şeref tablosuyuz. Çok önemli bir tabloyuz. Bu tabloyu elde ederken bizim bayrak ve uktesinde bulunan değerlerimize sahip çıkmak gibi bir imanımız vardı. Buraya gelen değerli şehit ailelerine ve gazilerimize çok teşekkür ediyorum. Kaymakam Bey’e bizleri burada ağırladığı için çok teşekkür ediyorum. Bizleri unutmadılar ve bizlere her zaman değer veriyorlar. Şehitlerimize rahmet diliyorum.” dedi.
Kaymakam Mehmet Yapıcı’da iftar programında yaptığı konuşmasında, “Ülkemiz için bayrağımız için şehit olan tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Allah memleketimizi tüm sıkıntılardan korusun. Bütün vatandaşlarımızın, kardeşlerimizin huzur içerisinde yaşayacağı kardeşlik içerisinde bir ülke haline getirsin. Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi. Program Fatsa İlçe Müftüsü Hüseyin Can’ın dua yapması ile sona erdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.