SEÇİM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
25.03.2009
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan,Yeni Belediye Meclis üyesi adayları ve Parti Yönetim kurulu üyeleri ile beraber bazı Okulları ziyarette bulundu.

Anlayan ilk olarak, Ticaret Lisesi`ni ziyaret etti. Burada Okul Müdür Vekili Ulvi Şahin ve idareciler tarafından karşılanan Anlayan daha sonra Öğretmenler odasına geçerek, Öğretmenlerle sohbet etti. Yaptıkları ve yapacakları bazı çalışmaları kısaca anlatan Anlayan, daha sonra Okul`un bazı taleplerini dinledi. Burada Fatsa ile ilgili sorulan soruları da tek tek yanıtlayan Anlayan, Müdür ve Öğretmenlere teşekkür ederek Okuldan ayrıldı.

Bu ziyaretin ardından Anlayan daha sonra, Necati Çetinkaya İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Burada Okul Müdürü Ahmet Tikenoğlu tarafından karşılanan Anlayan, Öğretmenler odasına geçerek hem çay içti hem de Öğretmenlerle sohbet etti. Anlayan imkanlarımız dahilinde Fatsa`da bir çok Okula yardımcı olduk. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz dedi.

Okul Müdürü Ahmet Tikenoğlu`da yaptığı açıklamada, bizler Başkanımızdan bu zamana kadar ne istediysek aldık. Lafımız hiç geri kalmadı. Ama tabii yine isteklerimiz var diyerek Okulun bazı sorunlarını Anlayan`a anlattılar. Anlayan da imkanlarımız dahilinde yine sizlere yardımcı olacağız bazı sorunları hemen çözeriz. Bazılarını da programımızı alarak yaparız dedi. Daha sonra Fatsa`da 5 yıl içersinde yapılan ve bundan sonrada yapmak istedikleri bazı projeleri Öğretmenler paylaştı. Nasip olursa önümüzdeki yerel seçimlerde tekrar Başkan olursak yapacağımız ve eksik kalan bazı hizmetleri de bu gelecek beş yılda çok rahat tamamlayacağız. Yaptıklarımızı ortadadır. Bizler kısaca, bizden önceki beş yılı her anlamada beşe katladık. Hizmetlerimiz hiç azalmadı artarak devam etti derken, özellikle Evkaftaki çöp konusunda değinerek çöpü kesinlikle buradan kaldıracağız bu konuda çok ciddi çalışmalarımız var dediler. Projeleri resimler halinde tek tek anlatan Anlayan takdir Milletindir diyerek Öğretmelerle ısmarlaşarak Okuldan ayrıldı.

Anlayan`ın bugün son durağı Fatsa Anaokulu oldu, Okul Müdürü Hicran Toplaoğlu ve Öğretmenlerle sohbet eden Anlayan, burada bir sınıf ziyareti yaptı miniklerle tek tek tanışan Anlayan, bu sınıftaki çoğunuzun adını her akşam duyuyorum, çünkü küçük kızım Melike`de bu sınıfta okuyor. Akşamları burada yaptığınız çalışmaların tekrarını ve oynadığınız oyunları akşamları kızım Melike ile beraber bir kez de biz evde oynuyoruz dedi. Anlayan küçük kız Melike`nin arkadaşları ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve Fatsa Anaokulun dan ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.