“SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYDUK”
25.11.2013

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül’ün Fatsa ziyareti ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Fatsa’mız ile alakalı güzel dilek ve temennileri bizleri ziyadesiyle memnun etti” dedi.

“EMNİYET RAKAMLARINA GÖRE 15 BİN KİŞİ MEYDANA GELDİ”

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan yaptığı açıklamada, Fatsa ilçesi olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül’ü ağırlamanın haklı gururunu yaşadıklarını ve çok büyük keyif aldıklarını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılamaktan çok mutlu olduk. Cuma günü Hükümet Konağı önünde Büyük Meydan Projemizin bulunduğu alanda Sayın Cumhurbaşkanımızı bütün Ordulu ve bu bölgenin insanları Fatsa ve arka ilçelerdeki hemşerilerimiz büyük bir coşkuyla karşıladık. Emniyetin vermiş olduğu rakam 14-15 bin kişi bu meydanda Sayın Cumhurbaşkanımızı karşıladı ve biz de ev sahipliği yaptık. Kendilerinin Fatsa ile alakalı güzel dilek ve temennileri bizleri ziyadesiyle memnun etti. Bizler de gerçekten Sayın Cumhurbaşkanımızı tabiri caizse bağrımıza bastık. Vatandaşlarımız, hepimiz kendimizden bir Cumhurbaşkanı görmenin mutluluğunu yaşadık. Ben Sayın Cumhurbaşkanımıza Ordu’ya ve bilhassa Fatsa'ya göstermiş olduğunuz ilgiden ve teveccühten dolayı çok teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızı ağırlamak için, karşılamak için buraya gelen bütün hemşirelerimizi yürekten kutluyorum, çok teşekkür ediyorum ve kendilerinin de buradan çok mutlu ayrıldıklarını biliyorum çünkü Ordu’da devam eden programlar da bunu birçok defa kendileri dile getirdiler ve inşallah bundan sonra daha da sık Sayın Cumhurbaşkanımızı Ordu’muzda Fatsa’mızda ve ülkemizin her tarafında görmeyi arzu ediyoruz” dedi.

“SAYIN BAŞBAKANIMIZI BİTMİŞ MEYDANIMIZDANIZDA AĞIRLAYACAĞIZ”
Hükümet Konağı önünde büyük meydan düzenlemesinin devam ettiğini ifade eden Fatsa Belediye başkanımız Hüseyin Anlayan, “Meydan projemiz tam bitmese de Sayın Cumhurbaşkanımızı ağırlayacak kadar hazır olmanın mutluluğunu yaşadık. Biraz hummalı bir çalışma yaptık, fakat çalışmamız devam ediyor bitmedi. Çünkü burası büyük bir alan. Temel atmayı bir nevi Sayın Cumhurbaşkanımızla beraber yapmış olduk, Allah nasip ederse bir aksilik çıkmazsa 22 Aralık 2013 tarihinde de Sayın Başbakanımızı Fatsa’da bu meydanda ağırlayacağız. Şimdiden bütün vatandaşlarımıza bunu duyurmak istiyorum. 22 Aralık 2013 tarihinde bu meydanında proje bitmiş olarak açılışını Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ile beraber mitingle yapmayı düşünüyoruz. Sayın Başbakanımızın öyle bir programı var. Bir defa daha bütün hemşerilerimize bütün içtenliğimle şükranlarımı sunuyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızı ağırlamaktan da onur ve keyif aldığımızı ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.