SARAYTEPE, KÖSEBUCAĞI, ILICA VE DUAYERİ’NDE YOL İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI
05.11.2018

Fatsa Belediyemiz Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Birinci Bölge ve İkinci Bölge Şefliği ekipleri Saraytepe, Kösebucağı, Ilıca ve Duayeri mahallelerinde yol çakıllama ve beton yol çalışmalarını sürdürdü.
Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Birinci Bölge ekipleri Saraytepe mahalesi Çakıroğlu mevkiinde bir gün süren çalışma ile 1600 metre mesafede yol iyileştirme çalışması gerçekleştirdi yine Birinci Bölge ekipleri Kösebucağı mahallesi mevkiinde başlattığı 400 metre beton yol çalışmasını yarın tamamlayacağı ifade edildi. Burada devlet vatandaş işbirliğiyle yapılan beton yol çalışmasının toplamda beş gün sürdüğü belirtildi. Duayeri mahallesi Gençoğlu-Tepetam mevkii bağlantısında ise daha önceden açılan 500 metrelik yolun çakıllama işi de tamamlandı.
Kırsal Hizmetler İkinci Bölge ekipleri ise Ilıca mahallesi Yeşilyurt mevkiinde 4.5 kilometrelik yol iyileştirme çalışması da son olarak Ustaoğlu sokakta yaptığı çakıllama ile tamamladı yine Ilıca Selefiroğlu sokakta yolun dik ve eğimli olan bölümünde iki gün süren çalışma 150 metre beton yol çalışması gerçekleştirildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.