SARAY KAFETERYA RESTAURANT HİZMETE GİRDİ
27.12.2014

Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı bünyesinde bulunan ve özel bir müteşebbis tarafından kiralanan “n’fes” isimli kafe restaurant gerçekleşen açılış ile hizmete girdi.
İşletmeciliğini İlhan Karamustafa ve oğlu Adil Karamustafa’nın yaptığı n’fes kafe restaurantın açılışına Ak Parti 23.Dönem Milletvekili Ayhan Yılmaz, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, Ak Parti Fatsa İlçe Başkan adayı Abdullah Uçar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, Ticaret Borsası Başkanı Ali Fevzi, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Ethem Öztürk, Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.
İş yerinin açılış kurdelesini kesen Ak Parti 23.Dönem Milletvekili Ayhan Yılmaz işletme sahipleri İlhan Karamustafa ve Adil Karamustafa’ya hayırlı bol kazançlar temennisinde bulundu.
İşletme sahiplerinden Adil Karamustafa, Fatsa’ya güzel bir mekan kazandırdıklarını belirterek, “Açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyoruz. Kebap ve balık türü gibi çeşitli yemeklerimizle, çok özel kahvemizle iddialıyız. Dünya mutfağı da bizde mevcut. Özel günlerde en kaliteli hizmet vermek için Fatsa ve bölge halkımızı bekliyoruz.” dedi. “n’fes” kafe restaurantın açılış merasimi davetlilere yemek ikramı ile sona erdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.