SALİHLİ, ÇAKIROĞLU SEMTİ YOLU BETON YOL YAPILARAK GÜZELLEŞTİRİLDİ
03.01.2019

Fatsa Belediyemiz Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Birinci Bölge Şefliği tarafından Salihli mahallesinin en büyük semtlerinden biri olan Çakıroğlu semtinde bin metre beton yol yapıldı.
Aynı zamanda Salihli mahallesini Hatipli mahallesi ve Oluklu mahallesine bağlayan yolun mevcut halinin elverişsiz olmasından dolayı beton yol yapılmasına karar verildi.
Çakıroğlu semti yolu bir hafta süren çalışma ile beton yola kavuştu. Salihli mahallesi Çakıroğlu semti sakinlerinden Abdullah Emron isimli vatandaş yollarının bozuk olması nedeniyle özellikle yağmurlu havalarda çok büyük zorluklar yaşadıklarını belirterek, “Yolumuzun beton yol yapılması için Fatsa Belediyemize müracaat ettik. Sağ olsunlar Fatsa Belediyesi talebimizi geri çevirmedi ve yolumuzun yapılması için bize malzeme verdi. Biz de devlet vatandaş işbirliği ile yolumuzu beton yol yaparak daha güzel bir hale getirdik. Bu vesileyle talebimizi yerine getiren Başta Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederiz.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.