SAKARYA ORTAOKULU İDARECİLERİNDEN BAŞKANIMIZA DİPLOMA SÜRPRİZİ
18.04.2019

Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a hayırlı olsun ziyaretine gelen Sakarya Ortaokulu Müdürü Cevat Öztürk ve müdür yardımcıları Başkanımız Kibar’ı geçmişe götüren bir hediye sürprizi yaptılar. Sakarya Ortaokulu Müdürü Cevat Öztürk, Müdür Yardımcıları Nagihan Buğse Başoda, Emel Zorlu Gemrik ve Fahrettin Akyol Belediye Başkanımız Ethem Kibar’a hayırlı olsun ziyaretine geldiler. Sakarya Ortaokulu Müdürü Cevat Öztürk Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a üzerinde fotoğrafı olan ilkokul diplomasını hediye etti.

“BAŞKANIMIZI GEÇMİŞE GÖTÜREN BİR HEDİYE VERELİM İSTEDİK”
Sakarya Ortaokulu Müdürü Cevat Öztürk Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’ın 1989-1994 yılları arasında Sakarya İlkokulunda okuduğunu ve 1994 yılı 10 Haziran’da ilkokuldan mezun olduğunu belirterek, “Başkanımızı geçmişe götüren bir hediye verelim istedik. Bu vesileyle kendisine 5 yıllık hizmet döneminde başarılar diliyoruz. Eğitim camiamızın hep yanında olacağına inandığımız Belediye Başkanımız İbrahim Ethem Kibar’ın Fatsa’da başarılı olacağına inancımız tamdır.” Dedi.

“ÇOK MUTLU OLDUM”
Kendisine takdim edilen hediye karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ise, “Bu hediye beni çok mutlu etti. Burada ilkokul numaramı bile gördüm. Bu vesileyle Sakarya Ortaokulu idarecilerine bu jestlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.