RESİM SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
05.06.2012

Fatsa Belediye Konservatuarı Resim Kursu tarafından Belediye Kültür Sarayında açılan resim sergisi büyük ilgi gördü.

Serginin açılış kurdelesini Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Konservatuar Resim Kursu Öğretmeni Üzeyir Koyun ve vatandaşlar birlikte kestiler. Sergideki eserler büyük ilgi gördü. Yaklaşık 100 eserin bulunduğu resim sergisinde ressamların birbirinden nadide eserleri bulunmakta.

Resim Sergisini gezdikten sonra açıklamada bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; "Geçen yıl bu serginin ilkini açmıştık, bu yılda 2'cisini gerçekleştirdik. Yıllar geçtikçe tecrübeler artıyor, resimler geçen yıla göre daha güzel ve görülmeye değer ben bu sergide emeği geçen herkesi kutluyorum. Ayrıca bu kursta özellikle belediye personellerimizin olması beni ayrıca memnun etti. Hepsini ayrı ayrı kutluyorum. Hocamın ve tüm kursiyerlerimizin ellerine sağlık" dedi.

Kaymakam Bekir Atmaca'da yaptığı açıklamada; "Fatsa Belediyemizi tebrik ediyorum. Konservatuar bünyesinde açılan bu sergi çok güzel olmuş, özelliklede memurların boş zamanlarını bu şekilde değerlendirmesi beni ayrıca memnun etti. Emeği geçen herkesi kutluyor ve 5 gün açık olacak olan bu sergiyi tüm Fatsalıların görmesini diliyorum" dedi.

Açılışa Kaymakam Bekir Atmaca ve Belediye Başkanı Hüseyin Anlayanla birlikte, Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, Belediye Avukatı İlhan Mollaoğlu, Belediye Meclis üyeleri, Kütüphane Müdürü Muhammed Uzun, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.