RAMAZAN YARDIMI SÜRÜYOR!
26.09.2006

Fatsa Belediyesi bu yıl ramazan ayı içersinde 2000 kişiye gıda yardımında bulunacak.

İlk olarak geçen yıl ramazan ayında başlanılan ve 1500 aileye yapılan gıda yardımı bu yıl 500 paket daha arttırılarak 2000 pakete çıkartıldı.
Yapılacak yardımlar Fatsa Belediyesi Sosyal Hizmetler müdürlüğü tarafından yürütülecek. Yapılan Gıda yardımı hakkında açıklamalarda bulunan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN;
Fatsa belediyesi olarak bu yılda mağdur vatandaşlarımıza gıda yardımında bulunuyoruz Gıda Paketlerimiz toplam 3 poşetten oluşuyor.3 poşet bir grup olarak
Bir aileye veriliyor. Paketlerimizle vatandaşlarımız çok rahatlıkla 1 aylık ramazanlarını geçirebilirler. Çünkü yardımlarımız küçük paket ve poşetlerden oluşmuyor bunu özellikle belirtmek istiyorum dedi.
Ayrıca yeni kurulan Sosyal Hizmetler müdürlüğüyle Belediye sadece gıda yardımı değil bir çok alanda da vatandaşlarımıza yardımcı olacaktır dedi.
Ramazan yardımları akşamları Belediye ekiplerince bizzat vatandaşlarımızın
Evlerine bırakılacak. Böylece büyük bir izdiham da önlenmiş olacak.
Yardım yapılan aileler kesinlikle deşifre edilmeyecek diyen başkan anlayan onun için özellikle akşamları ve basına göstermeden yardımlarımızı yapıyoruz dedi. Bu uygulamadan da vatandaşlar oldukça memnun olduklarını dile getirdiler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.