RAMAZAN YARDIMI SÜRÜYOR!
09.08.2012

Fatsa Belediyesi bu yıl Ramazan ayı içersinde 1500 kişiye gıda yardımında bulunuyor. Yapılacak yardımlar Fatsa Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yürütülecek.

Yapılan Gıda yardımı hakkında açıklamalarda bulunan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; Fatsa Belediyesi olarak bu yılda mağdur vatandaşlarımıza gıda yardımında bulunuyoruz. Paketlerimizle vatandaşlarımız özellikle 4 kişilik bir aile çok rahatlıkla 1 aylık Ramazanlarını geçirebilirler. Çünkü yardımlarımız küçük paket ve poşetlerden oluşmuyor bunu özellikle belirtmek istiyorum dedi.

Ayrıca başkanlığımız döneminde kurulan Sosyal Hizmetler Müdürlüğüyle Belediye sadece gıda yardımı değil birçok alanda da vatandaşlarımıza yardımcı oluyor dedi. Ramazan yardımları akşamları Belediye ekiplerince bizzat vatandaşlarımızın Evlerine bırakılıyor. Böylece büyük bir izdiham da önlenmiş oluyor.

Yardım yapılan aileler kesinlikle deşifre edilmeyecek diyen Başkan Anlayan onun için özellikle akşamları ve basına göstermeden yardımlarımızı yapıyoruz dedi. Bu uygulamadan da vatandaşlar oldukça memnun olduklarını dile getirdiler. Ramazan yardımlarının yanı sıra yine bu yılda Umut Derneği ile beraber Ramazan çadırının yerine Kültür Sarayı çok amaçlı salonda İftar sofrası kurduk diyen Anlayan; Hayırsever işadamlarımıza ve hayır derneklerimize bir kaz daha teşekkür ediyorum. Ramazan ayı boyunca iftar Soframızda sıcak yemeğimiz kaynıyor. Bundan sonrada bu tür çalışmalarımız devam edecektir. Ben bir kez daha Ramazan ayının tüm hemşerilerimize hayırlar getirmesini diliyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.