RAHATA KAVUŞTUK
03.08.2012

Şerefiye Mahallesi Muhtarı Süleyman Ünal, Şerefiye Mahallesi Samsun Sokakta yapılan asfaltlama çalışmalarını değerlendirdi.

Muhtar Ünal, bu zamana kadar görülmemiş bir hizmeti mahallemizde gördüğümüz için çok teşekkür ediyorum. Şerefiye Mahallemizde Samsun Sokak ve yanındaki ara sokaklar yol anlamında çok sıkıntı yaşadığımız yerlerdi. Şimdi refaha kavuşuyoruz. Gece Saat 12 ve Başkanımız burada Allah ondan bir kez daha razı olsun. Mahallem adına kendisine çok teşekkür ediyorum dedi.

Mahalle sakinlerinden Sucu Habil isimli vatandaşta, yaptığı açıklamada, Başkanımızdan Allah razı olsun, bizi tozdan ve çamurdan kurtardı. Özellikle okula giden çocuklarımız bu yollarda büyük sıkıntı yaşıyordu. Şimdi bütün yollarımız asfaltlanıyor. Rahata kavuşuyoruz. Belediyemize çok teşekkür ediyoruz dedi. Sucu Habil ayrıca gecenin bir yarısı Başkan Anlayan ve asfalt ekibine Karpuz ve kavun ikram etti.

Asfaltta gece mesaisine devam eden Başkan Anlayan, Samsun Sokakta yaptığı açıklamada, asfaltlama programımız hedeflediğimizin de üstüne çıktı. Bu yıl 150.000m² asfalt yapmayı hedefliyorduk. Şuanda 100 bini geçtik, Dolunay Mahallemizde bitince 200.000m²´yi rahatlıkla bulacağız dedi.

Şerefiye Mahallemizde önceki yıllarda yoğun parkeli yol çalışmaları yapmıştık. Buralarda vatandaşımızı tozdan ve çamurdan kurtarmıştık.

Şimdi Şerefiye Mahallemizin en uç noktasındayız üst taraf Hamlık Mahallemiz, özellikle Samsun Sokak ve ara yollarımız sorunlu bir bölgemizdi, şimdi buraları asfaltlıyoruz 2-3 günde burayı toparlayacağız. Buradaki çalışma bitince Şerefiye Mahallemizde sorunlu yolumuz kalmıyor. Şerefiye Mahallemizin tamamında yol sorunu çözümlenmiş oluyor.

Buradan tekrar sabırsızlıkla bekleyen Dolunay Mahallesi sakinlerine müjde veriyorum. Önümüzdeki hafta inşallah Dolunay Mahallemizde asfaltlama başlayacak. Bu yılki hedefimiz Fatsa´da hedeflediğimiz yol ağının tamamını bitirmek ve 2013 yılında Şehir merkezindeki ana yolları asfaltlamak olacak. Bu çalışmaların bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.