PROJE ÇOK GÜZEL OLMUŞ
13.07.2010AK parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Fatsa Belediyesi tarafından yapılacak olan Huzurevi hakkında Başkan Anlayan`dan bilgiler aldı. Eyüp Fatsa, Huzurevi projesi çok güzel olmuş emeği geçenleri tebrik ediyorum dediler.

Vekil Fatsa ayrıca yaptığı açıklamada, aslında bu projeyi Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğünün yapması gerekiyordu. Ama Başkan, bu projeyi çok uygun görmemiş ve kendisi Belediye olarak ayrı bir proje yaptırmış. Bu projenin içeriği daha geniş ve daha da güzel olmuş dedi. Vekil Fatsa, Fatsa’nın böyle bir projeye ihtiyacı vardı ve Başkan Anlayan 29 Mart seçimlerinde bu projenin sözünü vermişti ben kendisini ayrıca sözünü yerine getirdiği için bir kez daha tebrik ediyorum dediler.

Başkan Anlayan`da yaptığı açıklamada, Huzurevi projemizi hazırladık Ağustos ayı içersinde proje ihalesine çıkacağız ve yıl içersinde projemizin kaba inşaatını tamamlayıp 2011 yılında Huzurevimizi hizmete sunacağız.

Projemiz 3500m² kapalı alan içersinde yapılacak ve proje içersinde 60 kişiye hizmet verecek odalarımız olacak, odalarımız 5 yıldızlı otel odası şeklinde dizayn edilecek. Biz kaba inşaatı tamamladıktan sonra Sosyal Hizmetler il Müdürlüğümüzle protokol yapacağız. Daha sonra odalarımızın iç dizaynını hayır sever vatandaşlarımıza açıp onların adını vererek çalışmalar yapılacak. Bu konuda vatandaşlarımızdan çok yoğun talep var. İnşallah 2011`de Fatsa’ya yakışır bir Huzurevimizi hep birlikte hizmete sunacağız dediler.

Bu projeden sonra kimsesiz çocuklar için Sevgi evi yapacaklarını da belirten Başkan Anlayan, Kurtuluş Mahallesinde bulunan ve kapanan cezaevimizin olduğu yere bu projemizi yapacağız, Adalet Bakanlığımızla görüştük tahsisi yaptık, bir ceza ve tetkik evinden sevgi evi doğacak dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.