PARTİ TEŞKİLATIMIZDA BAYRAMLAŞTIK
18.07.2015

Ramazan Bayramı nedeniyle Ak Parti Fatsa İlçe Teşkilatı'nda bayramın ikinci günü düzenlenen bayramlaşma törenine Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Oktay Çanak, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan katılarak partililerle bayramlaştılar. Bayramlaşma töreninde ilk konuşmayı yapan Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar partililerin ve vatandaşların bayramını kutladı. Daha sonra konuşan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan partililerin ve vatandaşların bayramlarını kutlayarak, bir güzellik içerisinde Ramazan ayını idrak ettiklerini belirterek, “Rabbim cümle ümmeti Muhammed için hepimize hayırlı eylesin. Son yılların en yağışlı yaz mevsimini yaşıyoruz. Havalar sürekli yağışlı gittiği için programımızın biraz gerisindeyiz ama yaz mevsiminde işimiz hiç bitmeyecek. Şu anda Büyükşehir Belediyemizin şimdiki yeni mahalleler için programını alıp ihalesine yaptığı yol yatırım bedeli 25 trilyon. Bu daha önceki Özel İdare ve Köydes rakamlarına göre bir yıllık bütçeleri 5 trilyondu yani şimdi 5 katı. Biz seçimde yatırımların iki üç katı daha fazla olacağını söylemiştik eksik söylemişiz. Çok şükür daha ilk senesinde Büyükşehir Belediye Başkanımız Başkanlığında daha ilk yılında 5 katı daha fazla miktarda yatırım programlanmış durumda dolayısıyla sabır göstereceğiz ve inşallah güzelliklere kavuşacağız. Ben Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız ve bütün ekibine çok teşekkür ediyorum. Bunlar hayata geçtiğinde Büyükşehir nimetlerini inşallah hep birlikte göreceğiz, Büyükşehir bizim için gerçekten büyük bir fırsat ve nimet buna yürekten inanıyorum. Büyükşehir Belediyemizin şu anda sadece Fatsa'da ihalesini yaptığı, ihaleye çıktığı ve ihale aşamasına getirdiği yatırım ise 65 trilyon. Bu benim çıkardığım rakamlar. Kaldı ki Sayın Başkanımızın başka yatırım programları da var çok güzel günler bizleri bekliyor. İnşallah ben bu vesile ile bir kez daha bayramınızı tebrik ediyorum.” dedi.

“PLAN VE PROGRAMLARIMIZI UYGULAMAYA KOYDUK”
Bayramlaşma töreninde üçüncü konuşma yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ise plan ve projeleri uygulamaya koyduklarını belirterek, “Bizim için önemli olan şudur. Biz planımızı projemizi ortaya koyduk burada siyaseti sokak yönetmeyecek, siyaseti biz yöneteceğiz. İlçelerimizin bazı yerlerinde siyaseti sokak yönetiyor. Vuruşarak siyasette gelme halen devam ediyor. Ordu’da da siyasette yerel açıdan söylüyorum belediye hizmetlerinin nasıl olduğunu bilmeden genel bir eleştiri kültürü var. İnsanlar bunlara itibar etmemeli. Biz birbirimizi seveceğiz, bakıyoruz sokakta haddinden fazla dedikodu var bunlar doğru olan şeyler değil. Bizim plan ve programlarımız devam ediyor. Fatsa'da Büyükşehir'in semeresini 2017-2018-2019’ da görecek. Herkesin istediği bir işin aynı anda yapılması.” Diye konuştu.
Bayramlaşmada son konuşmayı yapan Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Oktay Çanak’da 7 Haziran seçimlerindeki sonuçların bir başarısızlık olmadığını ifade ederek, “Biz 3 Kasım 2002 ruhunu yeniden ele alarak kaldığımız yerden devam etmek zorundayız. Görünen o ki Türkiye'nin Ak Parti'ye ciddi anlamda ihtiyacı var. Şu anda bir süreç devam ediyor.” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.