PARKLARI KONTROL ETTİ
04.01.2010Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, beraberindeki teknik personellerle beraber yapılan park çalışmalarını yerinde kontrol etti.

İlk olarak Dolunay Mahallesi Seyitoğlu Sokakta yapılan park çalışmasını gezen Başkan Yardımcısı Aktepe, burada çok geniş bir park alanımız vardı. Özellikle sitelerin yoğun olduğu bir bölge, daha önce site sakinlerinden burası konusunda çok talepler alıyorduk, alanda müsait olduğu için Park çalışmalarımızı başlattık. Sert zemin ve alt yapı çalışmalarımız bu alanda tamamlandı. Yeşillendirme çalışmasına başladı. Kamelya, oturma bankları ve Çocuk oyun alanımızı kurduktan sonra bu güzel parkı hizmete açacağız dediler.

Daha sonra Mustafa Kemal Paşa Mahallesi semt parkı ve Muhtar evi projesini yerinde gezen Aktepe, daha önce başlattığımız semt parkaları ve muhtar evleri projemiz hızla devam ediyor. Şehir otogarımızın hemen karşısındaki park alanımızda çalışmalarımızı bitmek üzere, Taş döşeme, ara yollar, çeşme, yeşillendirme ve bitkilendirme çalışmaları tamamlandı. Muhtar evimizin de kaba inşaatı devam ediyor. Kısa sürede Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtar evi ve semt parkımızı halkımızın hizmetine sunacağız. Bu parkın ardından yine Başka bir mahallemizde Semt parkı ve Muhtar evi çalışmamız olacak. Söz verdiğimiz her projenin hayata geçmesi bizleri çok memnun ediyor. Başta Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Bey olmak üzere, titizlikle çalışan belediye personelimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Bundan sonrada yine değişik alanlarda yoğun bir şekilde çalıştığımız tüm halkımız görecektir dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.