ÖZEL VARAN ANNE SEVGİSİ YAZ’A MERHABA DEDİ
19.06.2013

Özel Varan Anne Sevgisi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından geleneksel olarak düzenlenen 4.Yaza Merhaba Şenliği 18 Haziran 2013 Salı günü Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda düzenlendi.

Yaza Merhaba Şenliği ve Anneler Günü etkinlikleri kapsamında açılış konuşması yapan Özel Varan Anne Sevgisi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Adil Keskin; Bugün burada bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum dedi.

Programa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Gürsel Avcı, Şube Müdürleri Atilla Yiğit, Ercan Uçak, öğrenciler ve veliler katıldı.

Ardından Özel Varan Anne Sevgisi Öğrenci velisi Yadigar Tikenoğlu yaptığı konuşmada, “Bugün burada 2 yıl Özel Anne Sevgisinden eğitim almış Mustafa Kemal Tikenoğlu’nun annesi olarak katılıyorum. Benim çocucuğum ilk yıllar da iletişim kuramayan, anne diyemiyor ve belli belirsiz sesler çıkarıyordu. Yapılan hekim muayneneleri ile eğitim almamızı söylediler. 6 ay sonra eğitim almaya başladık ve çok pişmanım 6 ay gibi bir süre kaybettiğimiz için ama şuan çok mutluyum çocuğum artık konuşa biliyor ben burada Özel Anne Sevgisi ve Rehabilitasyon Merkezine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Programda konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Çocuklarımız kapalı kutularda saklanıyolardı, çok şükür son dönemde gelişen imkanlarla artık topluma kazandırılıyor çok güzel neticeler alınıyor. Aslında hepimiz engelli olabiliriz hepimiz engelli potansiyeliyiz, öncelikle kafalarda engelli olmamayı temenni ediyoruz. Yoksa bendesel, fiziksel engeller aşılıyor dedi.

Başkan Hüseyin Anlayan, Yadigar Tikenoğlu’na katkılarından dolayı plaket takdim etti. Özel Varan Anne Sevgisinde çalışan personellere teşekkür plaketi protokol tarafından takdim edildi.

Ardından Özel Varan Anne Sevgisi öğrencileri tarafından hazırlanan slayt, gösteri, müzik ve eğlence programı ile devam etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.