ÖZEL SANAYİ YÖNETİMİ BAŞKANIMIZ KİBAR İLE İSTİŞAREDE BULUNDU
02.05.2019

Fatsa Özel Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mustafa Uzun ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a hem hayırlı olsun ziyaretinde bulundular hem de Özel Sanayi Sitesinin ihtiyacı olan konular hakkında istişarede bulundular.
Ziyaret sırasında Fatsa Özel Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi Mustafa Uzun Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a, otopark ihtiyacı, alt yapı kanalizasyon ve yağmur suyu gideri, sıcak asfalt, kavşak projesi ve sanayinin büyümesi konularında taleplerde bulundu.

“ÖZEL SANAYİ SİTESİ’NE BİZZAT GİDİP SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDECEĞİZ”
Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ise Özel Sanayi sitesi yönetiminin taleplerine cevaben, “Özel Sanayi Sitesinde bizim yapacağımız işler var, Büyükşehir öncülüğünde ve desteğinde yapılacak işler var. Şuanda halkımızın bizlere karşı yoğun bir şekilde hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Fırsat buldukça da bazı programlara katılmaya çalışıyoruz. Bu yoğun ziyaret programı bittikten sonra Özel Sanayi Sitesi’ne bizzat giderek ve esnaflarımızı tek tek ziyaret edeceğiz hem de sorunlarla ilgili yerinde teknik ekibimiz ile birlikte tespitler yapacağız.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.