Özel Sanayi Sitesi Hizmet Binası Faaliyetine Başladı
03.06.2010Fatsa Özel Sanayi Sitesi üyelerinin destekleriyle yapılan ve içerisinde idari kat, restaurat, kuaför, market ve mescid bulunan hizmet binasının açılışı Belediye Başkanı Başkanı Hüseyin Anlayan tarafından gerçekleştirildi.
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan açılışta yaptığı konuşmada, “Burası hem Sanayi sitemizdeki esnaflara hem de karayolundan geçen yolcularımıza hizmet verecek. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum. Bu binada açtığımız restaurant, kuaför ve market burada ticari olarak hizmet verecek. Ama bu binada bir de idari kat var. İdari kat buranın yönetimin yapacağı çalışmalarda ve toplantılarında büyük ihtiyaç dı. Biz belediye olarak hizmet binasının çevresini peyzaj çalışmasıyla daha nezih bir görünüm sağlayacağız. Biz bu çalışmayı daha önce yapacaktık ama inşaatın bitmesini bekledik” dedi.
Özel Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Yusuf Kaynaroğlu ise hizmet binansın yapımında kendilerine büyük destek veren kooperatif üyelerine teşekkür ederek, “Bizim için çok büyük ihtiyaç olan hizmet binamızı çok kısa sürede bitirdik. Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a da bizlere vermiş olduğu destek nedeniyle üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Sanayi sitemiz artık adı gibi çok özel oldu” diye konuştu.
Özel Sanayi Sitesi Hizmet Binası’nın açılışına Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ın yanı sıra Madeni Eşyalar Odası Başkanı Ayhan Baş, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mesut Bıçakcı, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Harun Uysal, Fatsa Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bünyamin Davu, Gıda Maddeleri Odası Başkanı Aydın Bostancıoğlu, Gıda Maddeleri Odası BaşkanYardımcısı Cemal Taş, Büyük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Serdar Salman, Giyim Eşyaları Odası Başkanı Ali Dur, Geçtin-Kulak Dolmuş Hattı Kooperatifi Başkanı İsmail Taşönü, Ilıca Dolmuş Hattı Kooperatifi Başkanı Osman Gencel, Sanayi-Kurtuluş Dolmuş Hattı Kooperatifi Başkanı Mustafa Uygun, Özel Medi Tech Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Alaettin Arıkan ve çok sayıda sanayi esnafı katıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.