ÖZEL ÇOCUKLAR BELEDİYEMİZ SPOR KOMPLEKSİNDE HOŞÇA VAKİT GEÇİRİYORLAR
20.11.2018

Fatsa’da eğitimlerine devam eden özel çocuklar Belediyemiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında gerçekleşen protokol gereği Spor Kompleksi Tesisi’nin her bölümünden ücretsiz istifade etmeye başladılar.
Özel Çocukların Spor Komplesindeki ilk günkü faaliyetlerine Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ de katıldı. Başkanımız Aktepe özel çocuklarla birlikte yemek yerken yaptığı konuşmada, “Önem çocukların tesisimizde misafir edilmesi ile ilgili protokol teklifi geldiğinde o kadar hoşuma gitti ki hiç düşünme ihtiyacı hissetmeden kabul ettim. Protokolü okuyalım, bir inceleyelim demedim hemen hızlıca Milli Eğitim Müdürümüzle irtibata geçtik ve özel çocuklarımızı ağırlamaya başladık. Özel çocuklarımızı ağırlamaktan mutluyuz. Bizler bu zamana kadar Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yapmış olduğu bütün çalışmalarda yanlarında olmaya gayret ettik ama bu çalışma bizim için çok çok daha güzel inşallah bir yıl boyunca şehrimizdeki özel çocuklarımızı tesisimizde misafir edeceğiz.” dedi.

“BELEDİYEMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ”
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammed Ancaza’ da yaptığı konuşmada, “Fatsa Belediyesi ile sadece özel çocuklarla ilgili değil bir çok projede birlikte hareket ettiklerini ifade ederek, “Kodlama atölyemiz, Matematik Müzemiz diğer sosyal kültürel etkinliklerden dolayı Fatsa Belediyemize teşekkür ederiz. Bizim için güzel bir proje. Özel çocuklar bizim için gerçekten çok özel biz de özel çocuklarımızın eğitimlerini çok önemsiyoruz. Belediyemizin güzide tesisinde çok güzel bir etkinlik olduğuna inanıyorum.” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.