Orduspor Bayan Basketbol Takımından Başkan Anlaya’na ziyaret
15.12.2011


Orduspor Bayan Basketbol Takımı Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan´ı ziyaret etti. Ziyarette Basketbol Şube Başkanı Akın Çiçek, Yönetici Erkan Türkmen, teknik heyet ve yöneticilerde yer aldı.


Orduspor Bayan Basketbol Takımı’nın ziyaretinden memnun olduğunu dile getiren Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Biz Fatsa Belediyesi olarak sporu önemsiyoruz, çünkü gençlerimizi çok seviyoruz ve amatör sporlara desteğimiz bugüne kadar devam etti ve devam edecek. Ben başarılarınızın devamını diliyorum, Fatsa Belediyesi olarak Fatsalılar olarak hep yanınızda olduğumuzu ifade ediyorum.” dedi.


Şube Başkanı Akın Çiçek ise Başkan Anlayan’a destek ve ilgisinden dolayı teşekkür etti. Daha sonra Orduspor adına Basketbol Şube Başkanı Çiçek ve Takım Kaptanı Simal, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan´a bütün basketbolcuların imzasının yer aldığı forma ve atkı hediye etti. Anlayan daha sonra Takımla beraber Belediye Çamlık tesislerinde öğle yemeği yedi.


Anlayan ayrıca, Spor sadece Futboldan ibaret değil, ben mesela yüzmeyi çok seviyorum, ayrıca Spor Kompleksi inşaatımızda kaba inşaat bitti ve önümüzdeki yaz yüzme sporları ve yarışları düzenlemeyi hedefliyoruz, Yine Orduspor Bayan Basketbol Takımı da çok başarılı şuanda 2.sıradalar onların başarısı da bizleri çok mutlu ediyor. Ben bir kez daha bu ziyaretten dolayı Orduspor Basketbol takım ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.