ORDU’NUN İLK BİMEKS’İ FATSA’DA AÇILDI
09.04.2012

"Tüm yurda teknolojiyi iyi fiyatla götüreceğiz" diyen Bimeks, ilçemizde 58. Mağazasını açtı. Açılışa Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan sivil toplum kuruluşları başkanları ve çok sayıda Fatsa'lı katıldı.

Açılışlarına aralıksız devam eden teknoloji perakendeciliği sektörünün öncü kuruluşlarından Bimeks, şimdi de Ordu’nun güzel ilçesi Fatsa’ya şube açtı. Fatsa’da 23. Franchise şubesini açan olan Bimeks, bulunduğu il sayısını da 38’e çıkartırken Ordu ilinde ilk olarak Fatsa'da açıldı.

Açılışta ilk konuşmayı yapan Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar Karadeniz’in önemli şehirlerinden olan Ordu ilinde 58.mağazalarının açılışını gerçekleştiriyor olmaktan son derece memnun olduklarını belirterek, “Artık Ordulularda teknoloji alışverişlerinde iyi fiyat garantisinden ve güler yüzlü hizmetten yararlanabilecekler. Bimeks tüm yurda bu avantajlı hizmeti götürebilmek adına canla başla çalışıyor. Türkiye’nin Halka açık tek teknoloji perakendecisi olarak kendine özgü stok riski taşımayan franchise sistemi ile büyüme hızımıza hız katmaya, yeni projeler, yeni mağazalar ile yeni istihdamlar sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

Daha sonra konuşan Fatsa Belediye başkanı Hüseyin Anlayan her yeni açılışın kendilerine yeni bir heyecan kattığını ifade ederek, “Fatsa’mızın sahilinde nezih bir mekanda Bimeks açılıyor. Bu nedenle başta Bimeks ve bilhassa Karataş ailesine hayırlı olmasını diliyorum. Allah hayırlı bol kazanç versin” diye konuştu.

Açılışta son konuşmayı yapan Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca’da Bimeks’in Ordu’dan önce Fatsa’ya açılmasının memnuniyet verici olduğunu belirterek, “Bimeks ve Karataş ailesine bu iş yerinde ilçemizden sağladıkları istihdam konusunda teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.