ORDU`LULAR KÖRFEZDE BULUŞUYOR
14.05.2009


Kocaeli Ordu`lu Dernekler Platformu Başkan ve Yöneticileri Fatsa Belediyesini ziyarette bulundu.

Ziyarete Platform Başkanı Şenel Erdem ve Yönetim kurulu üyeleri katıldılar. Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe tarafından ağırlanan, misafirler Kocaeli İlinde Ordu`lulların yapmış olduğu çalışmalara değindiler.

Daha sonra özellikle ziyaretlerinin amacının 31 Mayıs tarihinde Kadırga yaylası piknik alanında yapacak oldukları piknik şöleni programına davet olduğu konusuna değindiler. Yapılacak piknikte Kocaeli İlinde bulunan tüm Ordu`lu Derneklerin bir araya gelmesi tanışması, kaynaşması ve güç birliği içersinde Ordu`lu alan herkesle birlik içinde çalışmak, sahip çıkmak olduğunu söylediler.

Piknik şöleni ücretsiz olacak diyen Dernek Başkanı Şenel Erdem, piknik şölenimizde Ordu`lu sanatçılarımız Kamil Sönmez, Gaye Aksu, Aydın Beyoğlu, Halil Özçelik`de sahne alarak bir birinden güzel türküler seslendirecek dediler.

Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe`de yaptığı açıklamada, ziyaretinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Ordu` lu Dernekleri bir araya toplamanız çok güzel bir etkinlik Fatsa olarak her zaman sizlerin yanındayız elimizden gelen ne varsa seve seve yardıma hazırız, ayrıca bende Körfezin damatıyım onun için Körfez benim için ayrıca da önem arz etmek de çalışmalarınızda sonsuz başarılar diliyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.