ORDU VE FATSA’NIN KADERİNİ DEĞİŞTİRMEYE GELİYORUZ
11.02.2014

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “İnşallah biz Ordu ve Fatsa ilçemizin kaderini değiştirmeye geliyoruz. Biz halkımızla beraberiz. Halkımızla iç içeyiz” dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Fatsa ilçesindeki temaslarını sürdürüyor. Beş günden bu yana Fatsa’da konaklayan, Belediye Başkanı aynı zamanda AK Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan ile birlikte esnaf ve vatandaş ziyareti yapan Yılmaz, gittiği her yerde yoğun ilgiyle karşılanıyor.
Yılmaz bugün, 1877 Osmanlı-Rus Savaşı’ndan sonra kurulan ve kendine özgü sivil mimari yapıları, yöresel yemekleri ve eğlence kültürü ile Karadeniz bölgesinde farklı bir yapıya sahip, eko turizme öncülük eden Kabakdağı Köyü’nü ziyaret etti. Turizmci Güven Özel’den köyde yapılmakta olan, ev pansiyonculuğu, organik tarım ve eko turizmle ilgili bilgi alan Yılmaz, büyükşehirle birlikte kırsal kalkınmanın sağlanması için her türlü çalışmaya destek vereceklerinin sözünü verdi. Yılmaz ayrıca, köy meydanında tarihi dokuya uygun olarak kesme taşlardan yapılan camide de incelemelerde bulundu.

FATSA’DA ESNAF ZİYARETİNE DEVAM
Kabakdağı gezisi sonrası Fatsa ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunan Yılmaz, adeta gövde gösterisi yaptı. Vatandaşların yoğun ilgisinin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Yılmaz, “Biz her zaman halkımızla iç içeyiz” dedi. Yılmaz açıklamasında, “Beş günden bu yana Fatsa ilçemizdeyiz. İnşallah biz Ordu ve Fatsa ilçemizin kaderini değiştirmeye geliyoruz. Fatsalı hemşerilerimizin şahsıma partime ve Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a olan ilgisi bizleri fazlasıyla memnun etti. Bugün ilk ziyaretimizi Eko-Turizm’in önemli merkezlerinden birisi olacağına inandığımız Kabakdağı Köyü’ne gerçekleştirdik. Hemşerilerimizle birlikte sabah kahvaltısında buluştuk. Yarında burada olacağız. Biz Ordu’yu büyükşehirle birlikte bir şantiye haline getireceğiz. Ordu’da hazırladığımız 52 projeye ilave olarak, Altınordu, Fatsa ve Ünye’de yapacağımız 7 mega projeyle birlikte, Ordu’yu çok farklı bir yere getireceğiz. Biz halkımızla beraberiz. Halkımızla iç içeyiz. Özellikle Fatsa Büyük Sanayi esnafımız ve Fatsalı hemşerilerimize bize gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“YOĞUN İLGİYE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise yaptığı açıklamada seçim çalışmalarının bütün hızıyla devam ettiğini ifade ederek, “AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız sayın Enver Yılmaz ile birlikte beş günden bu yana seçim çalışmalarımızı Fatsa ilçemizde sürdürüyoruz. Ben vatandaşlarımızın bizlere gösterdiği yoğun ilgiye teşekkür ediyorum. Hem Fatsa Belediyesi olarak, hem de Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak bölgeye hizmet etmek, emin adımlarla yolumuzda ilerliyoruz” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.