ORDU VAKFI’NIN KONSERİ KEYİF VERDİ
03.11.2013

Ankara Fatsa ve Çevre İlçeler Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Fatsa’da Belediye Kültür Sarayı’nda Ankara-Fatsa Buluşması adıyla Ekonomik ve Kültürel tanıtım paneli düzenlendikten hemen sonra Ordu İli Kültür ve Kalkınma Vakfı Türk Sanat Müziği Korosu tarafından muhteşem bir konser verildi.
Konserin Koro Şefliğini Fatsa Eski belediye Başkanlarından Yener Topaloğlu yaparken sunuculuğunu ise Ayten Baş gerçekleştirdi.
Yaklaşık 1.5 saat süren konserde Fatsa’dan yerel sanatçılar ve müzisyenler karmasından oluşan Ordu İli Kültür ve Kalkınma Vakfı Türk Sanat Müziği Korosu koro ve solo şarkılarla konsere katılanlara hoşça vakit geçirttiler.
Konsere Ankara’dan gelen dernek yöneticilerinin yanı sıra Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe’de katıldı.
Konserin sonunda Ordu İli Kültür ve Kalkınma Vakfı Türk Sanat Müziği Korosu kendilerini dinleyenler tarafından ayakta alkışlandılar.
Konserin sonunda Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Bülen Yücetepe Ordu İli Kültür ve Kalkınma Vakfı Türk Sanat Müziği Korosu şefi Fatsa eski Belediye Başkanı Yener Topaloğlu’na bir buket çiçek takdim etti. Gerçekleşen konser sayesinde oldukça keyifli bir gece geçirdiklerini belirten Fatsa Belediye başkan yardımcısı Bülent Yücetepe, “Bu geceyi kaçıranlar çok pişman olacak. Ben bu konserin düzenlenmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.