ORDU SPORU FATSA BEREKETLE KARŞILADI
01.06.2011Fatsa İlçesinde yaklaşık 5000 kişi sahil karayoluna çıkarak Ordu Spora sevgi selinde bulundu. Fatsa Belediyesi vatandaşlara mor beyaz karanfil dağıttı ve bu karanfilleri Ordu´nun altın çocuklarına, Ordu Spor Futbolcularına vereceksiniz dediler.

Daha sonra, Takım ilçeye girince bol şekilde sağanak yağmur başladı, ama bu yağmura hiç kimse aldırış etmeden takımı yine 5000 kişi olarak yani tam kadro karşıladılar.

Fatsa Kaymakamı M. Selman Yurdaer, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Fatsa Belediye Spor Kulübü Başkanı Sait Demirci Ordu Spor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen´e, Mor Beyazlı el buketi çiçek takdim ettiler. Yine Belediye tarafından, Fatsa Kasaplar ve Celepçiler Derneği tarafından Takıma Mor Beyaz Renkli ve atkılı kınalı bir koç hediye edildi.

Fatsa Halkının bu sevgi seli Kulüp Başkanı Nedim Türkmen ve Futbolcular tarafından
uzun süre alkışlandı. Ayrıca Şehrin giriş, çıkışına ve üst geçide dev pankartla, Altın Ordu´nun Altın takımı Süper Lige ve İlçemize hoş geldiniz yazılması da ayrıca karşılamaya ayrı bir güzellik kattı. Fatsa halkı yine centilmenliğini bugünde göstermiş oldu. Süper Ligde yolun açık olsun Ordu Spor.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.