ORDU İŞKURDAN BELEDİYEMİZE DESTEK
11.09.2012

Fatsa Belediyesel ve Ordu İş-Kur Müdürlüğü iş birliğiyle, toplum yararına çalışma programı çerçevesinde başlatılan çalışmalar tamamlandı.

Ordu İş-Kur Müdürlüğü Fatsa Belediyesinin hazırlamış olduğu projeye 15 kişilik bir çalışma grubu gönderdi. İş-Kurun gönderdiği kişiler, Fatsa Belediyesi tarafından hazırlanan semt parklarında montaj ve bitkilendirme yaptılar. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile beraber çalışan işçiler, parkların yanı sıra birçok park bahçeler çalışmasında da Belediye ye büyük destek sağloadılar. Orta refüj yeşillendirme çalışması, piknik alanları, serada çiçek yetiştirme üretimi ve alana dikimi çalışmalarında da İş-Kurun gönderdiği personeller büyük bir özveri ile çalıştılar.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yaptığı açıklamada, Ordu İş-Kur Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyorum. Onlarında desteğiyle Fatsa’mızda güzel çalışmalar yaptık. Park bahçelerde bu sayede oldukça hızlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Bu konuda emeği geçen işçilerimize de çok teşekkür ediyor. Bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diliyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.