ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN ENVER YILMAZ, ORDU BASINI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
10.04.2014

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz Ordu merkez ve ilçelerinde görsel ve yazılı yayın yapan basın kuruluşu temsilcileri ve çalışanları ile kahvaltıda buluştu. Kahvaltıya Fatsa Belediyesi’ni temsilen Özel Kalem Müdürü Mesut Ergün, Basın Halkla İlişkiler Personelleri Özlem Altan , Muhsin Yılmazkatıldılar.
Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, programa katılım gösteren tüm basın mensuplarına teşekkür etti.
Seçim döneminde Ordu basınının sağduyulu davrandığını ifade eden Yılmaz, "Çok seviyeli bir süreç takip ettiniz. Öncelikle sizleri tebrik ediyorum. Zira siyasetçiler olarak bazen topuzun ayağını kaçıranlar olmuş olsa da bu dönemde özellikle basınımız, her zaman o basın yayın ilkelerine uygun terazisini korumaya özen gösterdiği gibi fiilen de uyguladı" dedi.
Ordu basınının Türkiye'deki emsal illerle kıyaslandığında çok daha ileride bir kültüre ve birikime sahip olduğunu dile getiren Yılmaz, şunları kaydetti:
"Özellikle yazılı ve görsel anlamdaki örnek ve numune çalışmalar emsal illerimizin çok üzerinde. Bu çerçevede de biz büyükşehir olarak her ortamda sağlamaya vaat ettiğimiz adaletimizi, hakkaniyetimizi, basın mensupları ve cemiyetleriniz üzerinde de göstermeye gayret edeceğiz. Hassas olacağız, itinalı olacağız. Her bir arkadaşımızın sorununu büyükşehir belediye başkanı olarak, şehrin halk tarafından seçilmiş en üst yöneticisi olarak çözülmesi hususunda kendimizi görevli addedeceğiz. Bu çerçevede de 30 Mart seçimlerinin tarafımızca en iyi şekilde okunduğunu özellikle bilmenizi istirham ederim."
Konuşmanın ardından Yılmaz, basın mensupları ile tokalaşarak sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.