ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ENVER YILMAZ GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
09.01.2015

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ordu ve ilçelerinde görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Bir otelde gerçekleştirilen kahvaltıya başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz olmak üzere, Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kalaylı, Ordu Radyo TV Gazetecileri Derneği Başkanı Birol Yılmaz, Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen, Ünye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Coşkun, Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk, Basın İlan Kurumu Ordu Şube Başkanı Çetin Oranlı, Ordu İnternet Gazetecileri Medya İletişim ve Bilişim Derneği Başkanı Bahtiyar Kahveci, Ünye İnternet Gazetecileri Medya İletişim ve Bilişim Derneği Başkanı Mücahit Gürel ve Altınordu, Ünye ve Fatsa ile diğer ilçelerde görev yapan TV, yazılı ve internet medyası mensupları katıldı.
Kahvaltıda bir konuşma yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, basın mensuplarını her zaman mesai arkadaşları gibi gördüklerini söyledi. Gazetecilerin zaman kavramı gözetmeksizin günün her saatinde haber yapmak ve kamu hizmeti vermek için çaba gösterdiğini belirten Yılmaz, “Bu meslek için gösterdiğiniz çaba ve emeği yakından bilen birisiyim. Sizi her zaman mesai arkadaşımız olarak görüyoruz. Hizmetlerimizin kamuoyuna duyurulmasında önemli bir köprü görevi yapıyorsunuz. Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
Kahvaltıya Fatsa Belediyesi'ni temsilen Özel Kalem Müdürü Mesut Ergün ve basın sorumlusu Muhsin Yılmaz katıldılar.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.