ORDU BİZİ ÖRNEK ALIYOR
13.03.2009


Başkan Anlayan Fatsa`daki hizmet ve projeleri Ordu`daki adaylar örnek gösteriyor dedi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan dün akşam Şerefiye Mahallesine giderek Kahve sohbetine katıldı.

Başkan Anlayan bu sohbette Belediye Başkan yardımcılar Bülent Yücetepe, Muharrem Aktepe, Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, Belediye Meclis üyeleri ve Parti yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Başkan Anlayan, Şerefiye Mahallesi Cumartesi Pazarı mevkiinde bir kahveye giderek burada yoğun bir vatandaş topluluğu tarafından karşılandı. Başkan Anlayan burada da yaptıkları ve yapacaklarını anlatırken, diğer adaylara da mesaj gönderdi. Biz yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Diğer bazı adaylarda suni gündem yapmaya çalışıyor dedi.

Seçimin son gününe kadar çalışmalarımız devem edecek diyen Başkan Anlayan, Fatsa`mızın her Mahallesinde hizmetlerimiz oldu. 5 yıl içersinde iddia ediyorum, hizmet götürmediğimiz Mahalle olmamıştır dedi. 5 yıl önce bizlere bunlar çoluk çocuk hizmet yapamaz dediler. Ama biz 5 yılda onarlın 5 katı daha fazla hizmet yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. 5 yıl önce 36 yaşındaydım diyen Başkan Anlayan şimdi ise 41 yaşındayım ve sizlerden yeni projelerimiz için 1 dönem daha yetki istiyoruz dediler.

Bizim yaptığımız bir çok projeye hayal proje dediler ve gördüler ki Hayallerde gerçek oluyormuş. Sizler için bir çok yeni projemiz var, Spor Kompleksi projemizin ihalesini yaptık, Fatsa`nın çehresini değiştirecek en büyük projelerden bir tanesi bu, Yaşlılarımız için Huzur evi, kimsesiz çocuklar için Sevgi evi projemiz var. Tabii bunlar sadece bir kaçı. Fatsa`nın gelişmesine ve güzelleşmesine katkı sağlayacak bu güzel projelere sizden destek bekliyoruz dedi.

Ordu`daki adaylar, seçim çalışmalarında hep Fatsa`yı örnek veriyorlar. Fatsa gibi çalışacağız diyorlar. Ordu, Fatsa`nın hizmet ve projelerini kıskanıyor. Bizler yaptığımız hizmetlerle bölgede örnek şehir olduk. Bazıları bizleri eleştirse de boş eleştirileri çok dikkate almıyor biz işimize bakıyoruz onlar da işlerine baksın ve projelerini açıklasınlar dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.