ORDU ASKF BAŞKANI ANLAYANI ZİYARET ETTİ
02.12.2011


Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Zafer Öztürk Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’ı makamında ziyaret ederek 1000 Top Projesi hakkında bilgiler verdi projeye katkı istedi.


Fatsa Belediyesi’ne ASKF Genel Sekreteri Hasan Vayni, Yaşamspor Başkanı Mehmet Kocatürk, Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Sait Demirci, Fatsaspor Kulübü Başkanı Halit Kovancı ile birlikte gelen Genel Başkan Zafer Öztürk ilk olarak Başkan Anlayan’a bir buket çiçek ve bir plaket takdim ettiler. Genel Başkan Zafer Öztürk Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’a Fatsa Belediyespor’a sahip çıktığından dolayı teşekkür ederek, “1000 Top” projesi hakkında bilgiler verdi. “1000 Top” projesinin Türkiye’de ilk defa uygulandığını belirten ASKF Genel Başkanı Zafer Öztürk, “Bu uygulamamız diğer konfederasyonlarda ses getirdi. Bu anlamda bizim gelirimiz olmadığında projemize güçlü belediyeleri katmak istiyoruz” dedi.“ÖNCELİĞİMİZ ALT YAPI”


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise ASKF yönetimine nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Amatör spor sağlık için yapılması gereken bir şey. O sebeple amatör sporu destekliyoruz. Profesyonel spor işin ticaretine giriyor. Biz elimizden geldiği kadar amatör sporu desteklemeye çalıştık. Spor denince akla sadece futbol değil de başka sporların da tercih edilmesini çok arzu ediyorum. Mesela ben yüzme sporunu daha çok seviyorum. Bu Temmuz ayında Spor Kompleksimizle birlikte yüzme havuzumuz da faaliyete geçecek. Biz de belediyeler olarak belli bir bütçeyle çalışıyoruz. Önceliğimiz hep şehrimizin alt yapısıdır. Bu çalışmalarımızdan arta kalan imkanlarımızla amatör sporu da destekliyoruz. Şehrimizin alt yapı hizmetlerimizden taviz vermeden üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Çünkü vatandaşımız benim yolum çamurken spordan banane diyebiliyor” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.